به گزارش سایت خبری مرودشت نا، در جلسه شورای اداری شهرستان مرودشت که با حضورمدیر کل سیاسی استانداری فارس، فرماندار،امام جمعه و اعضای شورای اداری مرودشت در محل سالن اجتماعات فرمانداری برگزار گردید طی حکمی از سوی استاندار فارس معاونت عمرانی فرمانداری مرودشت منصوب گردید.
در این حکم عنایت الله رحیمی استاندار فارس خطاب به شجاع الدین خداپرست ،وی را با توجه به تعهد و تخصص وتجربیات اش به عنوان معاون عمرانی فرمانداری مرودشت منصوب کرد .
شایان ذکر است که در حاشیه جلسه شورای اداری مرودشت و مراسم معارفه معاون عمرانی فرمانداری این شهرستان ابراهیم استوار میمندی مدیر کل سیاسی استانداری فارس، ضمن تشکر از حضور پرشور و گسترده مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن ماه امسال ،بیان داشت :مردم ایران اسلامی علی رغم تمام ناراحتی ها وتنگ های موجود وشرایط اقتصادی کشور با حضور پرشور و گسترده خود پای نظام و ارزش های انقلاب ایستادند ویکباردیگر مشت محکمی بر دهان استبداد و یاوه گویان نظام زدند .
استوار میمندی در ادامه با بیان اینکه امروزه دشمنان انقلاب اسلامی به دنبال جدا کردن مردم از نظام و حاکمیت می باشند،عرضه داشت :کشور ایران اسلامی علی رغم تمامی مشکلات موجود به عنوان امن ترین کشور منطقه می باشد و این حاصل تدابیر ارزشمند مقام معظم رهبری ومجاهدت های نیروی مسلح وهمراهی وهم دلی دولت با مردم می باشد و به همین خاطر دشمنان انقلاب از مسئله فوق هراس داشته وتمام تلاش خود را در جهت جدا کردن مردم از نظام وبدبین نمودن آنان نسبت به نظام وانقلاب بکار گرفته است .وی افزود :امروزه کشور ما در یک شرایط تمام عیار جنگ اقتصادی قرار دارد وجامعه هدف اصلی دشمنان نظام ،راه اندازی جنگ روانی بر روی اقشار متوسط جامعه می باشد.
مدیر کل سیاسی استانداری فارس در ادامه با بیان اینکه کشور ما ظرفیت های داخلی زیادی دارد که در جهت شکوفا نمودن این ظرفیت ها و پتانسیل ها نیاز به یک برنامه ریزی ویژه ای داریم ،بیان داشت :امروزه شرایط مدیریتی در سطح کشور متفاوت تر از گذشته می باشد ودشمن به دنبال آسیب زدن به این جایگاه می باشد .
وی اذعان داشت :امروزه با توجه به شرایط موجود در کشور مدیران اداری باید با داشتن یک برنامه ریزی مناسب و منظم وتلاش بیش از پیش در جهت رشد و توسعه جامعه گام بردارند .
استوار میمندی خاطر نشان کرد :امروزه چنانچه به دنبال شکوفایی ظرفیت های داخلی کشورهستیم باید مدیران در اتاق های خود منتظرحضور ارباب رجوع نباشد وخود باید به میان مردم آمده و نسبت به حل مشکلات مردم گام بردارند .
وی در ادامه ضمن گلایه از برخی سنگ اندازی ها و کارشکنی های عده ای از مدیران اداری در جهت جذب سرمایه گذار،عرضه داشت :استان فارس از ظرفیت های متعددی در زمینه گردشگری و جذب سرمایه گذار برخوردار می باشد وهمان گونه که اولویت اول استاندار فارس نیز حل مشکلات مربوط به حوزه اشتغال و مسئله معیشت مردم می باشد ،مدیران دستگاه های اجرایی باید تمامی تلاش های خود را در جهت جذب سرمایه گذار وایجاد فرصت های شغلی مناسب برای جوانان بکار گرفته و از هرگونه برورکراسی اداری بیش از حد وسردرگمی سرمایه گذاران پرهیز نمایند.

مدیر کل سیاسی استانداری فارس با اشاره به اینکه امروزه دولت درشرایط و تنگناه های زیادی به سر می برد، از مدیران اداری تقاضا داشت که آستانه نقد پذیری وانتقادی خود را بالاتر برده ودر فضای توام با وحدت و همدلی بیشتروبابرنامه ریزی منسجم نسبت به حل مشکلات مردم اقدام نمایند.

وی همچنین از برخی تعصبات حزبی واختلاف سلیقه های سیاسی گلایه نمود وافزود :اعمال اختلاف سلیقه های سیاسی زمان خاص خود را داشته وتنها مختص به انتخابات ها می باشد بنابراین مدیران اداری و اجرایی باید از سنگ اندازی واختلاف سلیقه های بی مورد پرهیز نموده واین اختلاف های سیاسی و حزبی را به عنوان چماق بر سر یکدیگر و مردم نکوبند زیرا امروزه دشمن ناجوانمردانه به نقطه ضعف ما که همان مسئله اقتصادی می باشد پی برده وبا اعمال تحریم های ظالمانه به دنبال تفرقه افکنی و ایجاد آشفتگی در سطح جامعه ما ومردم می باشد، بنابراین باید در فضای وحدت کامل در جهت دور کردن خطر از کشور خود گام برداریم.

وی در ادامه با قرائت حکمی از سوی استاندار فارس ،شجاع الدین خداپرست را که قبل از این به عنوان کارشناس دفتر فنی استانداری بوشهروکارشناس عمرانی استانداری فارس مشغول به خدمت بوده است ،به عنوان معاون عمرانی وهماهنگی فرمانداری مرودشت منصوب کرد.

شایان ذکر است که شجاع الدین خداپرست معاون جدید عمرانی فرمانداری مرودشت در ادامه ضمن تشکر از استاندار فارس ،پیگیری پروژه های عمرانی ونیمه تمام شهرستان وراه اندازی شاخص های مناسب در جهت عملکرد فعالیت های عمرانی صورت گرفته را از رئوس برنامه های خود در این شهرستان ابراز نمود .

لازم به یادآوری است که قبل از این ،سیدمختار امیری معاونت عمرانی فرمانداری مرودشت را به عهده داشت.
خبرنگار: سید بهنام موسوی