منصور عمادی در گفت‌وگو با خبرنگار مرودشت نا در مورد کمک مردم کامفیروز به مردم زلزله‌زده کرمانشاه اظهار داشت: مردم مؤمن و متدین بخش کامفیروز پس از اعلام خبر زلزله استان کرمانشاه در اقدامی انسان دوستانه میزان ۴۸۰ میلیون ریال کمک‌های نقدی و غیر نقدی خود را به واحد سیار جمع‌آوری کمک‌های مردمی بخش کامفیروز تحویل دادند.

عمادی بخشدار کامفیروز

وی با اشاره به نقش مسئولان محلی افزود: این واحد سیار با محوریت شوراهای اسلامی و دهیاران روستاهای بخش کمک‌های مردمی را جمع‌آوری و پس از بسته‌بندی جهت ارسال به مناطق زلزله‌زده تحویل جمعیت هلال‌احمر شهرستان مرودشت داد.

عمادی میزان کمک‌های مردمی بخش کامفیروز را تشریح کرد و ابراز داشت: کمک‌های جمع‌آوری‌شده شامل دو هزار و ۵۰۰ کیلو برنج، ۱۹۰ تخته پتو، ۵۰ کارتن قند، کنسرو لوبیا، تن ماهی و ۱۰ تخته فرش و فرشینه، یک‌صد جفت کفش، بیش از ۵۰۰ دست لباس و سایر اقلام شامل صابون، شامپو، مواد شوینده، چراغ، چادر مسافرتی و لوازم‌خانگی موردنیاز بود و تمام اقشار مردم حتی افراد تحت پوشش کمیته امداد و بهزیستی در جمع‌آوری این کمک‌ها تلاش کردند.

وی ضمن آرزوی صحت و سلامتی برای بازماندگان زلزله کرمانشاه خاطرنشان کرد: در دوران دفاع مقدس مردم قهرمان و شهیدپرور کرمانشاه مردانه در مقابل دشمنان اسلام و ایران اسلامی ایستادگی کردند و مردم بخش کامفیروز نیز به‌پاس این ازخودگذشتگی و به‌منظور پیروی از منویات مقام معظم رهبری جهت کمک به همنوعان خود آستین همت را بالا زده و آنچه در توان داشتند جهت ارسال به مناطق زلزله‌زده به مسئولان تحویل داده تا ثابت کنند ضمن حفظ وحدت در تمام عرصه‌های مختلف سیاسی و اجتماعی پیش‌قدم هستند.

کمک های مردم کامفیروز به مردم زلزله زده کرمانشاه

کمک های مردم کامفیروز به مردم زلزله زده کرمانشاهکمک های مردم کامفیروز به مردم زلزله زده کرمانشاهکمک های مردم کامفیروز به مردم زلزله زده کرمانشاهکمک های مردم کامفیروز به مردم زلزله زده کرمانشاه

انتهای پیام/