به گزارش سایت خبری مرودشت نا، حجت الاالسلام والمسلمین ابراهیم کلانتری امام جمعه موقت مرودشت در خطبه های این هفته خود چنگ زدن به تقوی الهی و صبر در این مسیر را به همراه رعایت حق الناس از صفات پسندیده دین مبین اسلام ومتقین ذکر کرد.

کلانتری در ادامه  ضمن اشاره به اغتشاشات اخیر فتنه گران ومحکوم نمودن ان بیان داشت: در سالروز ۹دی ماه امسال که روز بصیرت بود یک عده از تفاله های فتنه گران قبل از انقلاب وجا مانده ازفتنه سال ۱۳۸۸قصد داشتند بصیرت مردمی را در ذائقه مردم تلخ نمایند ولی کور خواندند.

خطیب جمعه موقت مرودشت در ادامه مطالبه گری به حق ومنصفانه مردم در خصوص گرانی وتورم را حق طبیعی مردم دانست وافزود: مردم ما همواره هوشیار بوده وتفاوت بین مطالبه گری وانتقاد دلسوزانه مردم از مسولان را با اغتشاش وآشوب گری می دانند و کسانی که به بهانه انتقاد از دولت پرچم ایران اسلامی را به اتش کشیده وخسارت های فراوانی را به کشور وارد نموده نه تنها ایرانی نبوده بلکه ادامه دهنده راه منافقان وتروریسم ها بودند.

کلانتری  در ادامه نیز ضمن اشاره به فرمایشات اخیر مقام معظم رهبری خطاب به امریکایی ها وکسانی که در اغتشاشات اخیر حامی منافقان وآشوبگران بودند عرضه داشت :مسولان کشور امریکا وایادی استکبار وال سعود بدانند که با توجه به خسارت هایی که در جریانات اخیر به کشور ما وارد نموده اند قطعا این حرکت انان بدون پاسخ نخواهد ماند و مردم هوشیار ایران اسلامی در اسرع وقت جواب دندان شکنی را به این حرکت انان خواهند داد.

کلانتری ضمن تشکر از هوشیاری بالای مردم در جهت مقابله با آشوبگران وفتنه گران اخیر از دولت مردان ومسولان کشور تقاضا داشت که تمام تلاش خود را در جهت مهار تورم واز بین بردن گرانی بکار گیرند وخاطر نشان کرد: دولت باید با چنگ ودندان از این مردم وکشور دفاع کرده وهرگز از ضعف های موجود غافل نشده ودرد های  ملت را درک نموده ودر یک فضای توام با وحدت وهم دلی نهایت تلاش خود را در جهت جلوگیری از گرانی وتورم بکار گیرد.

کلانتری در ادامه نیز ضمن اشاره به ۲۶دی ماه سالروز فرار شاه معدوم از این کشور بیان داشت :به لطف خداوند متعال وهمت مردم همیشه در صحنه انقلاب اسلامی خداوند شر کسانی را که به دنبال از بین بردن دستاوردهای نظام وانقلاب بودند را از این کشور کم نمود.

خطیب جمعه موقت مرودشت همچنین ۲۷دی ماه سالروز شهادت نواب صفوی ویاران باوفایش را در مسیر دفاع از اسلام وانقلاب وقران به چوخه اعدام اویخته شدند را گرامی داشت .

کلانتری همچنین در پایان از مردم شهرستان مرودشت تقاضا داشت که در جهت محکوم نمودن اغتشاشات اخیر فتنه گران وآشوب گران با حضور حماسی خود در راهپیمایی بصیرت در روز ۲۳دی ماه یکبار دیگر مشت محکمی بر دهان یاوه گویان ومستکبران عالم بزنند.

خبرنگار: سیدبهنام موسوی

۰