به گزارش سایت خبری مرودشت نا، شهردار مرودشت از مردم برای شرکت در راهپیمایی ۲۲ بهمن دعوت کرد. متن دعوت نامه به شرح ذیل است:

انقلاب اسلامی ایران به رهبری معمار کبیر انقلاب، حضرت امام خمینی(ره) در سال ۵۷ باشعار ایمان، وحدت کلمه و خون شهدا به ثمر نشست و اکنون با گذشت چهار دهه از این پیروزی شکوهمند، با وجود همه تبلیغات و ترفندهای نافرجام دشمنان، با بهره گیری از رهنمودهای مقام معظم رهبری و حضور حماسی مردم ایران در همه عرصه ها به پیشرفت و بالندگی رسیده است.
بدین وسیله ضمن گرامیداشت سی و نهمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران از عموم مردم ولایتمدار و همیشه در صحنه شهر مرودشت دعوت به عمل می آید همچون گذشته با حضور حداکثری در راهپیمایی با شکوه ۲۲ بهمن سال ۱۳۹۶ ، با مشت های گره کرده خود ندای استکبار ستیزی را بر سر مستکبران دنیا فریادبزنیم. و برگ زرین دیگری را در  کتاب پرافتخار حماسه‌آفرینی‌های ملت بزرگ و انقلابی ایران اسلامی ثبت نماییم. با شرکت در جشن بزرگ انقلاب با اتحاد و یکپارچگی مردمان سرافراز ایران زمین و دیار کهن و پویای شهر مرودشت، دشمنان یاوه گو را بیش از پیش نا امید کرده و شرایط پیشرفت های همه جانبه ملی با بهره گیری از تجارب و توانمندی های مردم این دیاررا فراهم نماییم.
                                                                  ابوذر چراغی 
                                                              شهردار مرودشت