»»

آدرس کانال مرودشت
اینستای سایت
مرودشت نا در آپارات
پاتوق فعالان فضای مجازی
وبلاگ
عضویت در خبرنامه
چاپ دانلود ارسال
همایش شیرخوارگان حسینی در مرودشت برگزار گردید

مادران مرودشتی دست به دامان علی اصغر علیه السلام + تصویر

۱۰ آبان ۱۳۹۳ - ۱۷:۲۶:۵۵ کد مطلب: 1464

در بین مادران برخی بودند که کودکان خود را نذر و وقف راه حسین ع و علی اصغر ع نموده بودند

مادران مرودشتی دست به دامان علی اصغر علیه السلام + تصویر

به گزارش مرودشت نا همزمان با سراسر کشور در صبح جمعه 9 آبان ماه در نقاط مختلف مرودشت همایش شیرخوارگان حسینی برگزار گردید. در این مراسم ها مادران مرودشتی دست توسل به سوی حضرت علی اصغر علیه السلام دراز کردند و حاجت و امید ها و آرزوهای خود را از باب الحوائج شش ماهه طلب کردند.

در بین مادران برخی بودند که کودکان خود را نذر و وقف راه حسین ع و علی اصغر ع نموده بودند و از صمیم قلب دوست داشتند فرزندانشان حسینی باشند و حسینی بمانند. برخی هم معتقد بودند که فرزندشان هدیه ای از سوی خدا بوده است که به واسطه توسل به باب الحوائج شش ماهه به دنیا آمده است. عده ای دیگر هم اصلا بچه ای نداشتند و آمده بودند تا از علی اصغر ع بخواهند تا با دست های کوچکش گره های آنان و مردم شهر را باز کند. اما انگار کودکان هم میدانستند که برای چه به این مراسم دعوت شده اند و این را از حالات چهره شان می توانستیم بفهیم. و چه زیبا شده بود چهره هایشان با نام هایی که بر روی سربند هایشان حک شده بود.

همایش شیرخوارگان حسینی در مرودشتعلی اصغر های مرودشتمسجد رسول مرودشتعاشورا در مرودشتکودکان ناز و خوشگل مرودشتیمرودشتدختران خوشگل و تپل و ناز مرودشتاهالی مرودشتشهرستان مرودشت و دختران ناز نازی مرودشتعزاداری محرم در کنارهکناره از دید مرودشت و تصاویر کناره . کناره کجاست ؟ نونهالان مرودشت همراه با عکساخبار پسران و دختران مرودشت و کناره همراه با عکسمادران و کودکان مرودشتیمرودشت فارسطفلان ناز مرودشتمرودشت و تصاویر بچه های ناز و لوس مرودشتیمرودشت و تصاویری از جنس مرودشتزیباترین طفلان مرودشتبچه های قشنگ و زیبای مرودشتی ادامه دهنده راه حسینعکس مسجد رسول مرودشت در محرم 93محرم امسال در مرودشت به همراه عکسهمایش شیرخوارگان حسینی کناره مرودشت

 

در حال بارگزاری


ارسال نظر
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرودشت نا در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید:
1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.
نام

ایمیل شما
نظــر


آخرین عناوین

آرشیو

پربازدیدترین

آرشیو