»»

آدرس کانال مرودشت
اینستای سایت
مرودشت نا در آپارات
پاتوق فعالان فضای مجازی
وبلاگ
عضویت در خبرنامه
چاپ دانلود ارسال
در این بخش از شنیده ها و اشاره های مرودشت نا می خوانیم:

نصب تابلوی تبلیغات اسلامی مرودشت بعد از حدود 14 سال

۲۸ دي ۱۳۹۳ - ۱۶:۲۶:۲۵ کد مطلب: 1691

ه نظر ما نه تنها مردم عادی، بلکه بسیاری از مسئولان شهر هم حتی آدرس این اداره را بلد نبوده و تاکنون به این اداره گذارشان نیفتاده است.

نصب تابلوی تبلیغات اسلامی مرودشت بعد از حدود 14 سال

به گزارش مرودشت نا با وجود اینکه چندین سال از ایجاد اداره تبلیغات اسلامی شهرستان مرودشت می گذرد، تاکنون هیچ تابلویی برای نشان دادن موقعیت این اداره در شهر مرودشت نصب نشده بود و مراجعه کنندگان به این اداره، برای پیدا کردن ساختمان اداره با مشکلات زیادی روبرو می گشتند و به نظر ما نه تنها مردم عادی، بلکه بسیاری از مسئولان شهر هم حتی آدرس این اداره را بلد نبوده و تاکنون به این اداره گذارشان نیفتاده است.

تصاویر اداره راه و شهرسازی مرودشت

اشاره می کنیم به اینکه علت نصب تابلوی مکان نما تبلیغات اسلامی مرودشت پس از سال ها به نظر ما ارزش این اداره در نزد مسئولان نبوده است چرا که مسئولان نصاب اگر بخواستند به خاطر ارزش چنین نهادی در جامعه، برای آن کاری انجام دهند همان سالهای تاسیس اینکار را انجام می دادند و به نظر ما علت آن می تواند بازگشایی اداره امر به معروف و نهی از منکر شهرستان روبروی تبلیغات اسلامی باشد و اینکه مسئولان دیده اند زشت است این با این همه قدمت بی تابلو باشد و آن یکی دو روز تاسیس با تابلو.

 
ارسال نظر
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرودشت نا در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید:
1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.
نام

ایمیل شما
نظــر


آخرین عناوین

آرشیو

پربازدیدترین

آرشیو