»»

آدرس کانال مرودشت
اینستای سایت
مرودشت نا در آپارات
پاتوق فعالان فضای مجازی
وبلاگ
عضویت در خبرنامه
چاپ دانلود ارسال
کلنگ پروژه گازرسانی به روستاهای بخش سیدان به زمین خورد

برومندی: چهار سال پیش کمتر از 20 درصد روستاهای مرودشت گازرسانی شده بود

۱۵ آذر ۱۳۹۴ - ۱:۵۷:۵۴ کد مطلب: 2984

برومندی بیان داشت: از اینکه در سال هایی که بودجه صد در صد تحقق می یافت و نفت 140 دلار بود و اجرای پروژه های عمرانی بسیار ارزان بود عقب افتادیم، بسیار متاسف هستم.

برومندی: چهار سال پیش کمتر از 20 درصد روستاهای مرودشت گازرسانی شده بود

به گزارش خبرنگار سایت خبری مرودشت نا از سیدان، کلنگ پروژه گازرسانی روستاهای بخش سیدان در روستای سعادت آباد به زمین خورد.

نماینده مرودشت، ارسنجان و پاسارگاد در مجلس شورای اسلامی بیان داشت: دشمنان کشور را تهدید کردند تا ما را به زانو در آورند  و حضور با صلابت مردم در عرصه های مختلف به عنوان بزرگترین سرمایه های این نظام دنیا را به پای میز مذاکره کشاند و امروز دولت در مقابل ملت ایران تعظیم کرده است.

محمد مهدی برومندی بیان داشت: امیدوار هستیم با برداشته شدن تحریم های ظالمانه و اجرای صحیح برجام شاهد شکوفایی اقتصادی، ریشه کنی بیکاری و معضلاتی که هزینه هایی بر کشور تحمیل کرده است باشیم.

برومندی افزود: ما امروز شاهد تورم، رکود بیکاری و مشکلات اقتصادی مردم هستیم اما این مسائل در کشور عمومیت دارد و فقط ویژه شهرستان مرودشت نیست و امیدوارهستیم با تلاش دولت و مجلس و با برداشته شدن تحریم ها این فضا تلطیف شود و ما شاهد سرمایه گذاری در اقصی نقاط شهرستان باشیم و بتوانیم از این مرحله به خوبی عبور کنیم.

وی بیان داشت: چهار سال پیش وضعیت شهرستان های استان فارس را در زمینه گازرسانی بررسی کردم تا متوجه شوم وضعیت شهرستان مرودشت نسبت به بقیه شهرستان ها چگونه است. با کمال تاسف شهرستان مرودشت ته جدول بود ودرصد بالایی از روستاهای شهرستان های جنوبی کشور هم که جزء مناطق گرم کشور هستند، گازرسانی شده بود و کمتر از 20 درصد روستاهای مرودشت گازرسانی شده بود.

وی اذعان داشت: از اینکه در سال هایی که بودجه صد در صد تحقق می یافت و نفت 140 دلار بود و اجرای پروژه های عمرانی بسیار ارزان بود عقب افتادیم، بسیار متاسف هستم.

وی افزود: بالای 80 درصد روستاهای بخش سیدان فاقد گاز بوده و با بهره برداری این پروژه در کل در بخش سیدان شاهد گازرسانی خواهیم بود.

وی اظهار داشت کرد: پروژه گازرسانی تمام روستاهای بخش درودزن با اعتبار 35 میلیاردی به عنوان بزرگترین پکیج گازرسانی روستاهای جنوب کشور محسوب می شود که به زودی آغاز می گردد.

وی بیان داشت: تعداد روستاهایی که در این دوره بهسازی شد اصلا قابل قیاس با گذشته نیست.

وی تصریح کرد: تاخیری که در اجرای برخی پروژه ها مشاهده می شود بدین خاطر است که دولت هنوز نتواسته است به دستگاه ها تخصیص بودجه کند و باید پول به پیمانکاران تزریق شود.

وی افزود: از اینکه مردم ما در این سال ها از نعمت گاز برخوردار نبودند به عنوان خادم ملت عذرخواهی می کنم و امیدوارم بتوانیم در کمترین زمان ممکن با تلاش پیمانکار و شرکت گاز پروژه گازرسانی روستاهای سیدان را به نتیجه برسانیم.
ارسال نظر
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرودشت نا در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید:
1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.
نام

ایمیل شما
نظــر


آخرین عناوین

آرشیو

پربازدیدترین

آرشیو