»»

آدرس کانال مرودشت
اینستای سایت
مرودشت نا در آپارات
پاتوق فعالان فضای مجازی
وبلاگ
عضویت در خبرنامه
چاپ دانلود ارسال

کمبود شدید فضای آموزشی و رفاهی دانشکده فنی مرودشت

۲۹ مهر ۱۳۹۵ - ۰:۲۳:۰۵ کد مطلب: 4957

رئیس دانشکده فنی پسران مرودشت گفت: برای توسعه این دانشکده با کمبود شدید فضای علمی، آموزشی و رفاهی مواجه هستیم.

کمبود شدید فضای آموزشی و رفاهی دانشکده فنی مرودشت

به گزارش سایت خبری مرودشت نا، حسین افلاکی‌فرد امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در مرودشت از دانشگاه فنی به‌عنوان دانشگاه نسل سوم و یکی از دانشگاه‌های کارآفرین و تقاضامحور یاد کرد و هدف از ایجاد دانشگاه فنی و حرفه‌ای را ارتباط صنعت و دانشگاه عنوان کرد و اظهار داشت: دانشگاه فنی و حرفه‌ای یکی از چهار دانشگاه بزرگ کشور محسوب می‌شود که مهم‌ترین مأموریت آن تربیت تکنسین ماهر و آماده برای ورود به بازار کار است.

رئیس دانشکده فنی پسران مرودشت از رشد 50 درصدی رشته‌های تحصیلی در این دانشکده خبر داد و افزود: بیش از یک‌هزار و 400 دانشجو در هفت رشته کاردانی و چهار رشته کارشناسی در این دانشکده مشغول به تحصیل و مهارت‌آموزی هستند.

وی از کمبود فضای آموزشی و رفاهی در این دانشکده سخن به میان آورد و بیان کرد: این دانشکده از بدو تأسیس تاکنون مهجور و فقیر مانده تا جایی که برای افزایش فضاها و کارگاه‌های آموزشی و خوابگاه به‌شدت در تنگنا قرا داریم.

افلاکی‌فرد گفت: برای تأمین خوابگاه چند پیشنهاد مطرح کردیم که در صورت صلاحدید مسؤولان پیگیری لازم انجام خواهد شد.

وی همچنین از رایزنی و مذاکره با مسؤولان دانشگاه علمی و کاربردی واحد مرودشت خبر داد و افزود: چنانچه مسؤولان ارشد این شهرستان حمایت کنند این دانشگاه در اختیار ما قرار گیرد می‌توانیم از فضای این دانشگاه به‌عنوان فضای آموزشی و خوابگاهی استفاده کنیم.

عضو شورای اداری شهرستان مرودشت عمل کردن به شعار سال (اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل) را یکی از راهبردهای توانمندسازی و ایجاد اشتغال و عدم وابستگی به بیگانگان عنوان و تصریح کرد: این دانشگاه در راستای تحقق شعار سال و عملی کردن فرمان‌های رهبری به سهم و نوبه خود با استفاده از توان علمی و عملی اساتید و دانشجویان بسیاری از ملزومات کارگاه‌ها و آزمایشگاه‌ها را با قیمت مناسب ساخته و برای استفاده نصب کرده‌ایم که این اقدام برای دانشکده صرفه اقتصادی نیز به دنبال داشته است.

وی با تقدیر از همکاری اعضای شورای اسلامی و شهرداری شهر مرودشت خاطرنشان کرد: احداث بلوار و نصب روشنایی در محوطه ورودی، احداث آب‌نما، محوطه‌سازی و آسفالت بیش از 5 هزار مترمربع ازجمله اقداماتی است که در سال جاری با همکاری مسؤولان و نیروهای شهرداری و شورای اسلامی شهر انجام شده است که در همین‌جا خواستار یاری و مساعدت دیگر مسؤولان برای رفع مشکلات و کمبودهای این دانشکده هستیم.

 
ارسال نظر
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرودشت نا در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید:
1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.
نام

ایمیل شما
نظــر


آخرین عناوین

آرشیو

پربازدیدترین

آرشیو