»»

آدرس کانال مرودشت
اینستای سایت
مرودشت نا در آپارات
پاتوق فعالان فضای مجازی
وبلاگ
عضویت در خبرنامه
چاپ دانلود ارسال

بلواری که زیبا شد اما باز هم جان مردم را میگیرد

۳ دي ۱۳۹۵ - ۲۳:۲۴:۰۴ کد مطلب: 5190

یک نیاز ساده و اولیه ساکنین بلوار امام علی(ع) عبور کردن ایمن و آسوده از عرض خیابان است، آیا تامین این نیاز تا این حد سخت است که بارها شاهد تصادفات خشن و منجر به جرح و مرگ آنها باشیم و خانوادهای زیادی را داغدار آن کنیم؟

بلواری که زیبا شد اما باز هم جان مردم را میگیرد

به گزارش سایت خبری مرودشت نا، بی شک ایجاد فضای زیبا و آرامش بخش یک اصل مهم شهری می باشد و هر شهروندی یک شهر زیبا و جذاب و مدرن را به یک شهر نازیبا ترجیح می دهد.

مدتی است که اجرای طرح قابل تحسین ایجاد روشنایی در بلوار امام علی علیه السلام( شصت متری) شروع شده است که هنوز کامل به پایان نرسیده است. اینکه متولی این کار چه ارگان دولتی،خصوصی یا افرادی می باشند و بودجه آن به چه صورت تامین شده است، به عهده مسولین خاص خودش که ایشان را معرفی نماید و از آنها قدردانی شود. قطعا مردم نیز قدر خدماتی که برای آنها انجام می شود را می دانند و دست متولیان آن را به گرمی می فشارند.

اما همه می دانند اگر جان فردی در خطر باشد زیبایی به چشم او نخواهد آمد. همانطور که روانشناس معروف "مازلو" میگوید: زمانی که نیازهای فیزیولوژیکی( آب،غذا،امنیت و...) تامین نشود، فرد نمیتواند به فکر نیازهای روحی روانی و اعتلای شخصیت خود باشد.

بلوار امام علی علیه السلام(شصت متری) یکی از پر رفت و آمد ترین خیابانهای مرودشت می باشد که از نظر جمعیت شهری نیز تراکم بالایی دارد که اکثرا قشر مستضعف می باشند.

اگر نیازهای اولیه این مردم محروم را تامین کنیم قطعا شاهد اعتلای استعداد این عزیزان خواهیم بود و آمار خودکشی، اعتیاد، و بزه کاری به شدت کاهش میابد.

یک نیاز ساده و اولیه ساکنین این بلوار عبور کردن ایمن و آسوده از عرض خیابان است، آیا تامین این نیاز تا این حد سخت است که بارها شاهد تصادفات خشن و منجر به جرح و مرگ آنها باشیم و خانوادهای زیادی را داغدار آن کنیم؟

آیا بهتر نبود بجای زیباسازی محل گذر ایمن احداث می شد؟

قضاوت با مردم مظلوم شصت متری.

نویسنده: رحیم ربیعی

( رحیم ربیعی)
ارسال نظر
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرودشت نا در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید:
1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.
نام

ایمیل شما
نظــر


آخرین عناوین

آرشیو

پربازدیدترین

آرشیو