»»

آدرس کانال مرودشت
اینستای سایت
مرودشت نا در آپارات
پاتوق فعالان فضای مجازی
وبلاگ
عضویت در خبرنامه
چاپ دانلود ارسال

آرایشگر سیدانی کارآفرین نمونه کشوری شد

۳ بهمن ۱۳۹۵ - ۲۳:۲۴:۱۷ کد مطلب: 5283

سید ثاراله سجادیان گفت: با صبوری و ارزش قائل شدن برای حرفه ام توانستم افتخار کارآفرین نمونه کشوری را کسب کنم.

آرایشگر سیدانی کارآفرین نمونه کشوری شد

به گزارش خبرنگار سایت خبری مرودشت نا از سیدان، سید ثاراله سجادیان آرایشگر سیدانی به عنوان هنرمند و کارآفرین نمونه کشوری انتخاب شد.

سجادیان در گفتگو با خبرنگار مرودشت نا در رابطه با حرفه خود اظهار داشت: از سال 1389 وارد حرفه آرایشگری شدم و با انگیزه خدمت رسانی به همشهریان این حرفه را شروع کردم.

وی با تاکید بر اینکه یک آرایشگر باید دارای صبر و حوصله زیاد باشد افزود: علاقه و ایده هایی که در حرفه آرایشگری داشتم موجب پیشرفت کاری ام شده است.

وی در رابطه با کسانی که می خواهند وارد حرفه آرایشگری شوند بیان کرد: یک آرایشگر باید صبر داشته باشد و صبر  یکی از الزامات آرایشگری است و در کنار صبر باید علاقه مند و دارای استعداد این حرفه باشند و اگر برای حرفه آرایشگری وقت بگذارند و ارزش قائل شوند مطمئنا یک آرایشگر موفق می شوند.

 این آرایشگر نمونه کشوری در ادامه افزود: با صبوری و ارزش قائل شدن برای حرفه ام توانستم افتخار کارآفرین نمونه کشوری را کسب کنم.

وی در پایان خطاب به مسئولین خاطرنشان کرد: در صورتی که از طرف مسئولین شهر و شهرستان هیچ گونه توجهی به حرفه آرایشگری نمی شود، از مسئولین خواستارم به حرفه آرایشگری به دید یک هنر نگاه کنند نه چیزی دیگر.
ارسال نظر
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرودشت نا در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید:
1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.
نام

ایمیل شما
نظــر


آخرین عناوین

آرشیو

پربازدیدترین

آرشیو