»»

آدرس کانال مرودشت
اینستای سایت
مرودشت نا در آپارات
پاتوق فعالان فضای مجازی
وبلاگ
عضویت در خبرنامه
چاپ دانلود ارسال
امام جمعه مرودشت:

مسئولان به تجهیز نمازخانه های ادارات و عفاف و حجاب کارمندان نگاه ویژه ای داشته باشند

۱۲ بهمن ۱۳۹۵ - ۲۳:۱۰:۳۶ کد مطلب: 5338

مسئولان مرودشت به مناسبت دهه فجر با امام جمعه این شهر دیدار کردند.

مسئولان به تجهیز نمازخانه های ادارات و عفاف و حجاب کارمندان نگاه ویژه ای داشته باشند

به گزارش سایت خبری مرودشت نا، فرماندار مرودشت به همراه روسای ادارات مرودشت به مناسبت دهه فجر با امام جمعه این شهر دیدار کردند.

فرماندار مرودشت استقبال از امام را در طول تاریخ بی سابقه خواند و بیان داشت: افتخار روحانیت شیعه این است که به دولت ها وابستگی مالی ندارد.

علی اکبر نجیب زاده بیان داشت: بی شک اگر یک مرجعیت غیر دینی رهبری انقلاب را بر عهده داشت، انقلاب با این سرعت پیروز نمی شد.

دیدار مسئولان مرودشت با امام جمعه

وی افزود: در دهه فجر حدود 155 میلیارد تومان پروژه اقتتاح خواهیم کرد و بهسازی روستاها در این آمار محاسبه نشده است.

نجیب زاده اظهار داشت: برای افتتاح پروژه ها لشکر کشی نمی کنیم و فقط اداراتی که پروژه ای برای افتتاح دارند به همراه یک یا دو اداره دیگر در صورت لزوم ما را همراهی خواهند کرد و این شیوه رضایتمندی بیشتری را به دنبال دارد.

امام جمعه مرودشت بیان داشت: مردان الهی دوست دارند از مخلصین و عضو حزب الله باشند و دوست دارند یکی از اولیاء الهی باشند و علاقه مند به اسلام هستند و دوست دارند در روز قیامت یکی از بهترین جایگاه ها را در اختیار داشته باشند.

حجت الاسلام و المسلمین قنبرعلی احمدی بیان داشت: امام خمینی(ره) یکی از شخصیت هایی است که در سایه معنویت و معرفت آزاد شد و توانست مردم را نیز از دست استبداد داخلی و استعمار خارجی ازاد کند.

احمدی افزود: ملت ما یک ملت آزاد است و این قدرت را دارد که روی پاهای خود بایستد و در برابر همه توطئه های دشمنان و در راس آنها آمریکا بایستد و مشتی محکم بر دهان آنها بزند و اامروزه یکی از قدرتمندترین کشورهای دنیا، ایران اسلامی است و ما باید به خود افتخار کنیم.

دیدار مسئولان مرودشت با امام جمعه

وی اظهار داشت: اگر پیشتازی روحانیت و در راس آن امام(ره) نبود این انقلاب اصلا به پیروزی نمی رسید.

وی ضمن اشاره به ممنوعیت های ایجاد شده برای تبعه 7 کشور در آمریکا بیان داشت: 15 نفر از عناصر اصلی حادثه 11 سپتامبر تبعه عربستان بودند و ما عربستان را یک کشور اسلامی نمی دانیم و آن را یک کشور وهابی و یک کشور ورشکسته می دانیم.

وی بیان داشت: مرکز پرورش تروریست آمریکاست و تروریست ها از دل آمریکا بیرون می آیند و خود آمریکایی ها ناقض حقوق بشر هستند.

وی مدیران را به خوش خلق بودن، متواضع بودن و منظم بودن، ساده زیستی و تحمل انتقاد توصیه کرد و از مدیران خواست درب اتاقشان به روی مردم باز باشد.

وی بیان داشت: امام در ذکر خدا ذوب بود و در راس ذکرها نماز است و مسئولان باید نماز را در ادارات راه بیندازند و نمازخانه ها را تجهیز کنند.

وی تصریح کرد: کارمندان باید به بحث عفاف و حجاب توجه ویژه داشته باشند و مسئولان باید با قرآن و دعا مانوس باشند.
ارسال نظر
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرودشت نا در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید:
1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.
نام

ایمیل شما
نظــر


آخرین عناوین

آرشیو

پربازدیدترین

آرشیو