»»

آدرس کانال مرودشت
اینستای سایت
مرودشت نا در آپارات
پاتوق فعالان فضای مجازی
وبلاگ
عضویت در خبرنامه
چاپ دانلود ارسال

آقای فرماندار؛ حس ناسیونالیستی را کنار بگذارید، ورزش مرودشت را دریابید

۲۸ بهمن ۱۳۹۵ - ۱:۳۶:۲۲ کد مطلب: 5393

بارها شاهد بی اعتنایی و بی توجهی مسئولین نسبت به جامعه ورزشی و غفلت آنها نسبت به مدال آوران و قهرمانان بوده ایم و این بی اعتنایی و غفلت در برخی موارد علاوه بر کاهش انگیزه ورزشکاران، اعتراض آنان را نیز در پی داشته است.

آقای فرماندار؛ حس ناسیونالیستی را کنار بگذارید، ورزش مرودشت را دریابید

به گزارش سایت خبری مرودشت نا، ورزشکاران شهرستان مرودشت در بسیاری از رشته های ورزشی صاحب نام هستند و جامعه ورزشی مرودشت در ویترین خود تعداد زیادی از مدال های رنگارنگ را جای داده است و در سال های اخیر نیز تعداد قهرمانان مرودشت در مسابقات مختلف با تعداد قهرمانان برخی کشورهای عربی حاشیه خلیج فارس برابری می کند.

علیرغم این همه پتانسیل، بارها شاهد بی اعتنایی و بی توجهی مسئولین نسبت به جامعه ورزشی و غفلت آنها نسبت به مدال آوران و قهرمانان بوده ایم و این بی اعتنایی و غفلت در برخی موارد علاوه بر کاهش انگیزه ورزشکاران، اعتراض آنان را نیز در پی داشته است.

چندی پیش سید مهدی شریفی دونده پر افتخار شهرستان مرودشت برای بیدار کردن مسئولان از خواب غفلت و به نشانه اعتراض یک بنر با عبارت" تبریک به خودم" در دیوار خانه شان نصب کرد و این مسئله به رسانه های سراسری ایران و رسانه های بیگانه نیز کشیده شد و در محافل مختلف به خاطر یک غفلت از سوی متولیان امر، ورزش مرودشت با آن همه ظرفیت و پتانسیل عظیم به سخره گرفته شد.

علاوه بر غفلت، ظاهرا برای برخی از مسئولان شهر مرغ همسایه غاز است چرا که قدردانی از ورزشکاران شهرستان مرودشت در برنامه ریزی هایشان فضای چندانی را به خود اختصاص نداده است.

چند روز پیش تیم هندبال بانوان شهید چمران لارستان در مسابقات لیگ برتر هندبال کشور مقام قهرمانی را به خود اختصاص داد و در پی این رویداد فرماندار مرودشت که پیش از این فرماندار لارستان بوده است پیام تبریکی را برای تیم مذکور ارسال می کند. هرچند اصل عمل یعنی قدردانی از قهرمانان و ورزشکاران امری پسندیده است اما به نظر می رسد مصداق عبارت" چراغی که به خانه رواست به مسسجد حرام است" می باشد.

علی اکبر نجیب زاده از مردادماه سکان فرمانداری مرودشت را در دست گرفته است و تاکنون وی در خصوص هیچ قهرمان و ورزشکاری پیام قدردانی صادر نکرده است یا اگر هم صادر شده است این پیام رسانه ای نشده است و این در حالی است که در همین مدت مذکور بسیاری از ورزشکاران مرودشت در عرصه جهانی، کشوری و استانی خوش درخشیدند و حتی اگر علت تقدیر فرماندار مرودشت از تیم هندبال شهید چمران لارستان، علاقه وی به ورزش هندبال باشد، با اندکی تامل نام هیات هندبال مرودشت که اکنون در رده سوم جدول لیگ هندبال کشور قرار دارد و درخشش این تیم در بین تیم های مطرح کشور و مشکلاتی که این تیم دارد و بررسی رفتار فرماندار در خصوص حضور یا عدم حضور در مسابقات این تیم و تقدیر از هندبالیست های مرودشت می تواند در رد یا تایید نظریه فوق راهگشا باشد هرچند در خصوص نمره کلی وی نسبت به جامعه ورزشی، رشته های ورزشی مختلف باید مد نظر قرار گیرد.
ارسال نظر
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرودشت نا در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید:
1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.
نام

ایمیل شما
نظــر


آخرین عناوین

آرشیو

پربازدیدترین

آرشیو