»»

آدرس کانال مرودشت
اینستای سایت
مرودشت نا در آپارات
پاتوق فعالان فضای مجازی
وبلاگ
عضویت در خبرنامه
چاپ دانلود ارسال

نشست هم اندیشی منتخبین شورای شهر و اصحاب رسانه برگزار شد

۲۰ تير ۱۳۹۶ - ۱۲:۳۵:۵۱ کد مطلب: 6032


نشست هم اندیشی منتخبین شورای شهر و اصحاب رسانه برگزار شد

به گزارش سایت خبری مرودشت نا، نشست هم‌اندیشی شورای شهر و اصحاب رسانه مرودشت با حضور فرماندار در فرمانداری مرودشت برگزار شد.

فرماندار مرودشت هدف جلسه را بیان دیدگاه‌ها و نقطه نظرات اصحاب رسانه قبل از انتخاب شهردار دانست و بیان داشت: نباید به‌گونه‌ای عمل شود که شورای پنجم که هنوز بر سرکار نیامده، تضعیف شود.

نجیب زاده فرماندار مرودشت

علی‌اکبر نجیب‌زاده افزود: اگر شورای شهر شهرداری توانمند انتخاب کند قطعاً بسیاری از مشکلات شهر حل می‌شود و همه باید برای تقویت شورا گام بردارند.

وی از منتخبین شورای شهر خواست شهر مرودشت را با سیار شهرهای هم‌طراز مقایسه کرده و براین اساس برای شهر برنامه رزی کنند.

وی گفت: اینکه شورای چهارم خوب بود یا بد، قضاوتی نمی‌کنم اما باید ازآنچه هستیم بهتر باشیم و اگر شورا متحد و منسجم باشد قدرتش بیشتر است و شورای منسجم به ضرر فرماندار و مدیران ضعیف است اما فرماندار قوی دوست دارد نیروهای قوی در کنارش باشند.

وی خاطرنشان کرد: منتخبین مردم چند ماه فرصت دارند و حق ندارند در انتخاب شهردار اشتباه کنند و شهرداری مرودشت جای آزمون‌وخطا نیست و ما باید به شورا فرصت دهیم تا در کمال آرامش و به‌دوراز مسائل حاشیه‌ای به یک نتیجه خوب برسد.

عمر مسئولیت شورا کوتاه است و مردم در خصوص اعضای شورا قضاوت خواهند کرد اما با توجه به اینکه حدود بیست سال از ایجاد شورای شهر می‌گذرد، مردم باید خواسته‌های معقولی داشته باشند و با گذر زمان شوراها تکامل می‌یابند و قوانین در این خصوص اصلاح می‌شود.

وی ابراز داشت: افتخار می‌کنم که به‌عنوان عضو هشتتم و نهم در خدمت شورای شهر باشم و قطعاً نماینده مجلس هم همین دیدگاه را دارد.

محمد حق‌پرست خبرنگار صداوسیمای مرکز فارس بیان داشت: نقش شورا در توسعه مرودشت نقشی بی‌بدیل است و اگر تمام توانمندی شورای شهر در یک راستا قرار بگیرد، قطعاً گره‌گشا خواهد بود.

وی گفت: از اعضای شورای جدید انتظار داریم شفاف‌سازی کنند و با رسانه‌ها تعامل داشته باشند و منتخبان مسائل عمرانی شهر را پیگیری کنند.

وی افزود: باید برای شهر مرودشت یک برنامه چهارپنج‌ساله تعریف کرد و باید دید آیا شورای شهر برای مقابله با حاشیه‌نشینی برنامه‌ای دارد یا خیر؟

وی اظهار داشت: باید از معیشت مبنی بر کشاورزی کاسته شود و به سمت گردشگری برویم و در این راستا برنامه‌ریزی کنیم و شاید لازمه افزایش سهم گردشگری این باشد که شورای شهر و شهردار بتوانند در مجموعه جهانی تخت جمشید نقش‌آفرینی کنند.

نشست هم اندیشی خبرنگاران مرودشت با شورای شهر

وی ابراز داشت: انتظار می‌رود شورای شهر به‌صورت ماهانه یا فصلی با خبرنگاران نشست‌هایی داشته باشند و در این جلسات گزارش عملکرد بدهند.

وی بیان داشت: انتظار داریم شورای شهر فردی شجاع، قوی و باسواد را به‌عنوان شهردار انتخاب کنند.

منوچهر رفیعی مدیرمسئول هفته‌نامه استخر در این نشست بیان داشت: شاید در نگاه اول واژه معیشت مردم و شورای شهر باهم ارتباطی پیدا نکند چراکه یک بحث کلان است اما می‌توان بحث معیشت مردم را به سمت و سویی هدایت کرد که درخور مردم باشد.

رفیعی افزود: با توجه به مباحثی نظیر مهاجرت و شکل‌گیری پدیده حاشیه‌نشینی، شورای شهر مرودشت باید شهرستانی و بیشتر ازآنچه هست، ظاهر شود.

وی گفت: هر کاری که با برنامه پیش نرود و مهندسی نشود محکوم به شکست است هرچند که نیت ما نیت خوبی باشد بنابراین اگر نهایت تلاشمان را به‌کارگیریم اما با مسئله علمی برخورد نکنیم محکوم به شکست هستیم.

وی از پیگیری‌هایش برای راه‌اندازی پارک علم و فناوری پرده برداشت و خواستار تعامل فرمانداری در راه‌اندازی پارک مذکور شد و در این خصوص اظهار داشت: باید ساختمانی برای یک سال به‌صورت رایگان به همراه دو نفر در اختیار وزارت علوم قرار گیرد و علیرغم پیگیری هنوز نتوانسته‌ایم ساختمانی را به این امر اختصاص دهیم.

وی افزود: با دقت نظر می‌توان دریافت که بحث اقتصاد مقاومتی به شورا مربوط می‌شود و در تعداد زیادی از پروژه‌ها می‌توان از پیمانکاران همین شهر استفاده کرد.

ایمان شریفی خبرنگار خبرگزاری باشگاه خبرنگاران جوان بیان داشت: بدنه اصلی شورای پنجم همان شورای چهارم است و این بیان‌گر رضایت نسبی مردم از شورای چهارم است و امیدوار هستم افرادی که تازه به شورا راه‌یافته‌اند با نظرات خود بتوانند در شورا مثمر ثمر باشند.

شریفی افزود: در شورای چهارم در زمان انتخاب شهردار اختلافات به اوج خود رسید و شورا به مرز انحلال رسید و 18 ماه درب شورای چهارم به روی خبرنگاران بسته شد و هر مجموعه‌ای که در آن نظارت نباشد حتماً فساد در آنجا اتفاق خواهد افتاد.

خبرنگاران مرودشت

وی گفت: منتخبین شورای شهر مرودشت در هر زمینه‌ای که باهم اختلاف دارند در خصوص مرودشت نباید اختلاف داشته باشند.

وی خاطرنشان کرد: شورای چهارم تمرکز خود را روی آسفالت و موزاییک گذاشت و امیدوار هستم شورای پنجم بتواند پروژه‌های عمرانی بزرگ را عملیاتی کند.

رضا فلاح روابط عمومی خانه مطبوعات مرودشت اظهار داشت: شورای پنجم باید برای ایجاد پارکینگ برنامه‌ریزی کند زیرا پاساژهایی که بدون پارکینگ ساخته می‌شوند نظیر پاساژ ملل و اخیراً هم ساختمان پدر، از مشکلات بزرگ این شهر است و اگر قرار است شهر افزایش جمعیت داشته باشد که دیگر اصلاً قابل‌کنترل نیست.

خبرنگاران مرودشت

سید بهنام موسوی خبرنگار خبرگزاری ایرنا بیان داشت: امیدوار هستیم منتخبین شورای پنجم در تعامل با رسانه‌ها بیشتر دقت کنند.

وی اظهار داشت: در حاشیه شهر روزبه‌روز شاهد افزایش حاشیه‌نشینی و ساخت‌وسازهای غیرمجاز هستیم و سال گذشته با امام‌جمعه از منطقه طالقانی شرقی بازدید کردیم و باید در این زمینه تدبیری اندیشیده شود.

وی تصریح کرد: در بعضی موارد پروژه‌های شهرداری به پیمانکاران اتباع بیگانه واگذارشده است درصورتی‌که در این شهر نیروهای بومی توانمندی وجود دارند که می‌توانند همان کارها را انجام دهند.

سمیه رعیتی خبرنگار خبر جنوب در این خصوص بیان داشت: درخواست مردم و اصحاب رسانه از شورای پنجم تعامل بیشتر آن‌ها با ادارات است و عدم تعامل آن‌ها می‌تواند مشکلاتی را برای شهر به وجود آورد.

رعیتی افزود: منتخبین شورای شهر به وعده‌های انتخاباتی خود جامعه عمل می‌پوشند زیرا در غیر این صورت چنانچه اعمال با شعار منطبق نباشد ممکن است اعتماد مردم به آن‌ها از بین رود.

وی برگزاری نشست‌های اختصاصی شورای شهر با اصحاب رسانه را خواستار شد و تصریح کرد: تعامل برخی از ارگان‌ها و ادارات با اصحاب رسانه کم شده است و برخی نیز هرکدام از اصحاب رسانه را که می‌خواهند دعوت می‌کنند درحالی‌که در این شهر خانه مطبوعات وجود دارد و هماهنگی‌ها از طریق خانه مطبوعات صورت گیرد.

منتخبین شورای پنجم شهر مرودشت

رضا رفیعی روابط عمومی اسبق شورای چهارم و از فعالین مطبوعاتی شهرستان مرودشت در خصوص انتقادات مطرح‌شده از شورای چهارم بیان داشت: انتقاد از شورا زیاد جالب نیست چراکه کارهای بزرگی در شورای شهر انجام شد و آسفالت و موزاییک یکی از کارهای اصلی بود که انجام شد.

رفیعی افزود: اهالی مطبوعات مرودشت مدعی هستند که جزء نخبگان مرودشت هستند اما باید دید آیا تابه‌حال به شورای شهر و شهردار راهکاری داده‌اند که عملی شود؟

حسین مختاری مدیر سایت خبری مرودشت نما بیان داشت: در دوره قبل انتخاب شهردار از بین اعضای شورای شهر اختلافاتی را به وجود آورد و در شهر تهران که اعضای شورای شهر لیستی انتخاب شدند در مرامنامه اعلام کردند که برای شهردار شدن خود تلاشی نخواهند کرد و همین باعث شده که در بیرون از مجموعه شورای شهر دنبال فردی توانمند بگردند.

مختاری افزود: یکی از مسائلی که منجر به فساد می‌شود کم‌تجربگی اعضای شورای شهر است و باتجربه چهارساله برخی اعضای شورا شهر، باید روزنه‌های فساد را در شهر ببندند و در این خصوص برنامه‌ریزی کنند تا بتوانند اقدامات پیشگیرانه‌ای انجام دهند.

لیلا شکوهی سردبیر سایت خبری مرودشت نا بیان داشت: شورای شهر باید به وعده‌های خود عمل کنند و برای هر منطقه برنامه‌ریزی خاصی داشته باشند.

وی افزود: برای فضای سبز و ورودی‌های شهر برنامه‌ریزی کنند و تصمیم مناسبی در این خصوص اتخاذ کنند و اینکه مردم در محلات حاشیه‌ای به دلیل نداشتن فضای سبز مناسب در بلوارها می‌نشینند شایسته مردم نیست و خطراتی را برای آن‌ها در پی دارد.

بهزاد اسفندیاری فعال مطبوعاتی مرودشت بیان داشت: بازاریاب‌های خبری یا خود را خبرنگار معرفی می‌کنند بدون آن‌که خروجی داشته باشند یا خود را پشت یک نشریه پنهان کرده‌اند و اگر این قضایا شفاف شود می‌توان نتایج مثبتی را شاهد بود.

اسفندیاری اظهار داشت: هیئت‌امنایی بودن تخت جمشید تنها بازی با کلمات است و اینکه میگویند هزینه تخت جمشید باید خرج تخت جمشید شود سخن درستی نیست و محلات شهر باید از درآمد تخت جنمشید بهره‌مند شوند.

ساسان طهماسبی منتخب پنجمین دوره شورای اسلامی مرودشت

ساسان طهماسبی منتخب پنجمین دوره شورای اسلامی شهر مرودشت بیان داشت: اگر شورای چهارم با اصحاب رسانه تعامل نداشته است یا ارتباط کمرنگ بوده است در شورای پنجم این‌گونه نخواهد بود و اعضای شورای پنجم با اصحاب رسانه تعامل خوبی خواهند داشت.

نادر امیدوار منتخب پنجمین دوره شورای اسلامی شهر مرودشت اظهار داشت: این جلسه باتدبیر فرماندار و به‌منظور افزایش تعامل و همدلی شکل گرفت و آرزوی ما این است که جرقه وحدت در همین جلسه زده شود و در این دوره چهارساله شاهد وحدت اعضای شورا باشیم و مسائلی که در خصوص شورای چهارم مطرح شد را در شورای پنجم شاهد نباشیم.

امیدوار افزود: شهرداری مرودشت رتبه 9 را در اختیار دارد و با توجه به این رتبه باید سابقه مدیریتی شهردار به 5 سال برسد که متأسفانه در دوره قبل این اتفاق رخ نداد و از درون شورا انتخاب شد و در آنجا هم فیلترهایی که باید صورت می‌گرفت، شاید صورت نگرفت.

وی افزود: اصحاب رسانه پل ارتباطی مردم و رسانه هستند و اخبار را قطعاً بدون کم‌وکاست از مسئولین می‌گیرند و به مردم می‌رسانند و در دوره قبل چندین جلسه اختصاصی با اصحاب رسانه داشتیم و با حضور خبرنگاران تعامل بیشتری شکل خواهد گرفت.

وی بابیان اینکه در دوره شورای پنجم درب‌های شورا به روی خبرنگاران بسته نخواهد شد، بیان داشت: در شورای چهارم 18 ماه درب شورا به روی خبرنگاران بسته شد و دلایلی هم داشتند اما بعد از ریاست من در شورای چهارم و دو ماه رایزنی درب‌های شورا باز شد و این گلایه را هم داریم که بعد از باز شدن درب‌ها هم کمتر شاهد حضور اصحاب رسانه در جلسات شورا بودیم.

نادر امیدوار و ابوذر کاظمی منتخب پنجمین دوره شورای اسلامی مرودشت

وی افزود: برخی از خبرهایی که در مقالات و در شبکه‌های اجتماعی منتشر می‌شود بر اساس شنیده‌هاست و با اخبار کذب و عذرخواهی تعاملی که می‌خواهیم شکل نمی‌گیرد و جبهه‌گیری می‌شود.

وی بیان داشت: در ابتدای شورای چهارم بودجه شهرداری 20 میلیارد تومان بود و در حال حاضر بودجه شهرداری مرودشت 55 میلیارد است و تلاش شورای شهر و شهردار است که این بودجه محقق شود.

وی از آسفالت شدن تمام معابر خاکی تا یک سال آینده خبر داد و بیان داشت: قطعاً می‌توان گفت تا یک سال آینده می‌توانیم شهری عاری از خاک داشته باشیم و به سمت پروژه‌های بزرگ‌تر برویم.

وی گفت: پارکینگ و پل‌های هوایی دغدغه ماست و چند مصوبه هم داشته است و پارکینگ چندین بار جانمایی شد ولی به‌واسطه نداشتن بودجه اجرایی نشد اما احداث پل هوایی تا چند روز آینده در جلوی بیمارستان اجرایی می‌شود.

وی در خصوص ساخت‌وسازهای غیرمجاز بیان داشت: جلوگیری از ساخت‌وسازهای غیرمجاز دغدغه من و اعضای شورای جدید است و باید با بانی ساخت‌وساز غیرمجاز مبارزه کرد. نیاز نیازمند جرم نیست و اگر من خانه‌ای در حاشیه شهر می‌سازم بدین خاطر است که نیاز دارم و کسی مجرم است که مقداری از زمین خود را به نیازمندی می‌دهد و به‌واسطه ارائه آب، برق، گاز و ... به فرد نیازمند باقیمانده زمین‌های فرد مذکور هم افزایش قیمت پیدا می‌کنند و متأسفانه برخی از این افراد با بعضی از اعضای شورا شهر لابی می‌کنند و اعضای شورای شهر پلی برای آن‌ها می‌شوند و این حق شماست که به‌منظور عدم شکل‌گیری شهری بی‌دروپیکر جلوی افرادی را که ساخت‌وساز غیرمجاز می‌کنند بگیرید.

وی افزود: رینگ اصلی شهر تدبیر شده و شهر از حالت یکنواختی خارج می‌شود و طرح تفصیلی شهر مشخص می‌شود و دست افراد سودجو قطع شود.

وی افزود: پیمانکار افغانی در شهرداری رحمان ازبک بود که نزدیک به یک سال است که کنار گذاشته شد و اکنون یک پیمانکار تبعه بیگانه نداریم.

وی در خصوص تعامل شورای شهر با سایر ادارات بیان داشت: باوجود فرماندار تعامل خوبی شکل‌گرفته است.

شورای شهر مرودشت و خبرنگاران مرودشت

وی افزود: در شورای شهر فقط روابط عمومی داشتیم و ما به‌جای روابط عمومی، معاونت فرهنگی ایجاد کردیم و در این مدت کتاب اصول شهروندی منتشر شد و بودجه‌ای برای بزرگ‌ترین خانه محله در منطقه چمران اخذ شد و بودجه تخصیص‌یافته و عملیات کلنگ زنی نیز انجام‌شده است.

وی احداث فضای سبز بیست هکتاری را در افزایش سرانه سبز مؤثر دانست و بیان داشت: برنامه‌ریزی چندین ساله برای شهر مرودشت در شورای شهر اول و شورای قبل وجود داشته است و شاید همه برنامه‌ها با توجه به بودجه انجام نشود.

وی افزود: در دوره چهارم بیشترین کار در حاشیه شهر انجام‌شده است و قطعاً در شورای پنجم نیز انجام خواهد شد.

وی گفت: با توجه به هیئت‌امنایی شدن تخت جمشید، هیچ‌یک از اعضای شورا در هیئت‌امنای تخت جمشید عضویت ندارند و شورا در این خصوص در جریان نیست و اگر سؤالی هم درزمینهٔ مطرح است هیئت‌امنا باید پاسخگو باشند.

وی افزود: اختیارات شورای شهر شاید در این زمینه کم باشد اما در این خصوص ما پیشنهاد‌هایی ارائه می‌کنیم و قبلاً هم خدمت فرماندار اعلام کردیم در صورت امکان تخت جمشید برای یک دوره چهارپنج‌ساله در اختیار شهرداری قرار گیرد.

علی‌اکبر همت منتخب مردم در پنجمین دوره شورای اسلامی شهر مرودشت بیان داشت: با همه کم مهری‌ها و گله‌مندی‌هایی که وجود داشت اصحاب رسانه در طول چهار سال گذشته یارو یاور شورا بودند.

چنگیز نجاتی, علی اکبر همت منتخب پنجمین دوره شورای اسلامی مرودشت

همت افزود: اصحاب رسانه جز نخبگان مرودشت هستند و نباید بدون ارائه راهکار به دنبال نقاط ضعف باشند چراکه انتقاد بدون راهکار پیشرفتی در کار ما ایجاد نخواهد کرد.

وی اظهار داشت: برای اینکه بتوانیم به وعده‌های انتخاباتی خود جامه عمل بپوشانیم و در راستای اهدافمان به شهروندان خدمت کنیم باید جایگاه شورای شهر شناخته شود. ما شورای شهردار نیستیم و شورای شهر هستیم و شورای شهر زمانی می‌تواند کار کند که فرماندار از مجموعه ادارات بخواهد با شورای شهر تعامل کنند و شورای شهر هم پیگیر مسائل شخصی نیست

وی افزود: اصحاب رسانه خود را موظف کنند در مطبوعات خود چند خط پیام بهداشتی و پیام خوب برای پیشبرد شهر منتشر کنند.

چنگیز نجاتی دیگر منتخب مردم در پنجمین دوره شورای اسلامی شهر مرودشت بیان داشت: برخی از اصحاب رسانه در شورای شهر رفیق صمیمی دارند و برخی ندارند و این ممکن است رسالت خبرنگار را به خطر بیندازد امیدوار هستیم اصحاب رسانه مسائل و واقعیت‌ها را بدون حب و بغض منعکس کنند.

نجاتی افزود: اگر ما با شخص مشکل داشته باشیم با شهرمان مشکلی نداریم و ما با هر خط و خطوطی که به مجموعه شورای شهر وارد شدیم در شورای شهر نماینده همه خط و خطوط و افکار خواهیم بود.

وی تصریح کرد: در شورای شهر خطوط قرمزی داریم و مسائل مالی یکی از خطوط قرمز ماست و مراقب و مواظب هستیم تا دیگران سوءاستفاده نکنند و یکی از چیزهایی که انسان را آزار می‌دهد کد دار کردن برخی از کارکنان شریف و صدیق شهرداری ست و امیدوار هستیم در آینده شاهد چنین مشکلی نباشیم.

چنگیز نجاتی و علی اکبر همت  منتخب پنجمین دوره شورای اسلامی مرودشت

وی خاطرنشان کرد: از حضور فرماندار و نماینده شهر استفاده خواهیم کرد تا بتوانیم برای مرودشت بودجه ملی کسب کنیم و اگر برای فرماندار و نماینده کسر شأن نباشد می‌توانیم به‌عنوان نفر هشتم و نهم شورا در خدمتشان باشیم.

وی ابراز داشت: مسئله دیگری که مهم است تعامل شورای شهر و شهردار است و در خصوص پیشرفت مرودشت و برای رسیدن به اهدافمان باید به سمت تولید سرمایه حرکت کنیم و با تولید سرمایه است که می‌توانیم شاهد پروژه‌های بزرگی نظیر تقاطع غیر هم‌سطح و بلوار امام علی باشیم و مردم از قبل این پروژه‌ها که در مرودشت کم‌نظیر و بی‌نظیر بود سود می‌برند.

وی بیان داشت: در یک مقطع زمانی هیچ‌کس در شصت متری رغبت نداشت ملکی خریداری کند اما الآن مردم برای خرید یک مترمربع در کنار شصت متری باید هزینه زیادی پرداخت کنند و این به خاطر این بود که تولید کار و سرمایه شد.

وی افزود: در مرودشت قریب هفتادوپنج سال یک پارک ایجادشده بود و ما در 6 سال 7 پارک بزرگ را در مرودشت ایجاد کردیم.

ابوذر کاظمی منتخب مردم در شورای پنجم مرودشت بیان داشت: متأسفانه در شهر مرودشت جای مطالبه گری خالی است و از اصحاب رسانه می‌خواهم که مردم را به سمت مطالبه گری پیش ببرند.

کاظمی افزود: از اصحاب رسانه می‌خواهم که مردم را با حداقل وظایف قانونی شورای شهر آشنا کنند و مردم زمانی که آگاه شوند خودشان دنبال کارهای قانونی خود می‌روند.

محمدحسن زارعی نژاد منتخب مردم در شورای پنجم شهر مرودشت بیان داشت: به تعبیر شهید مطهری هر مقام مسئولی که در جایگاه انتقادپذیری قرار نگیرد آلوده می‌شود و جامعه را نیز آلوده می‌کند و قطعاً این رسالتی که بر عهده خبرنگاران است رسالتی بزرگ است و امیدوار هستیم انتقادهایی که از سوی اصحاب رسانه مطرح می‌شود انتقادهایی سازنده در جهت امور معیشتی مردم در حوزه‌های مختلف باشد.

زارعی نژاد افزود: شورای شهر طبق قانون می‌تواند در همه حوزه‌ها ورود کند اما با توجه به تجربه‌ای که در شورای چهارم داشتم در عمل مشاهده می‌شود که متأسفانه تنها حوزه نفوذ ما حوزه شهرداری است و می‌طلبد اعضای شورای شهر با همدلی و همگرایی و به‌دوراز هرگونه تنش و اصطکاک به‌صورت یک شورای متحد و منسجم پیش روند تا جایی که هرزمان لازم باشد بتوانیم روسای اداراتی را که ضعیف عمل می‌کنند و مردم از آن‌ها گله‌مند هستند با طرح سؤال به شورا دعوت کنیم.

وی افزود: در چهار سال گذشته در حوزه عمران کارهای خوبی صورت گرفت و حدود 65 درصد معابر ما سازمان‌دهی شد درحالی‌که به علت خشک‌سالی واحدهای درآمد شهرداری ضعیف شدند و ما حدود 65 درصد کاهش پروانه ساختمانی داشتیم و این‌یک تهدید است و باید همه بنشینیم و در این خصوص تصمیم بگیریم و امیدوار هستیم با حرکت به سمت درآمد پایدار، شهرداری را از این حالت خارج کنیم.

وی خاطرنشان کرد: اگر درآمد حاصل از پتروشیمی نباشد شهرداری فلج است و درامدهای پایدار شعار همه ما بوده است اما باید بنشینیم و یک‌بار آن را محقق کنیم.

وی افزود: در حوزه فرهنگ مردم دچار افسردگی شدند و باید با ایجاد شورونشاط مردم را از این حالت خستگی خارج کنیم و به‌عنوان‌مثال با ایجاد آب‌نماهایی در سطح شهر و پخش آهنگ‌های حماسی اسلامی می‌توانیم در افزایش روحیه شهروندان مؤثر باشیم.

وی ابراز داشت: بیشترین نخبگان راداریم اما به دلیل کمبود امکانات و تجهیزات دانشمندان و فرزانگان این شهر در شهرهای دیگر خدمت می‌کنند.

وی تصریح کرد: در شورای پنجم درصدی از بودجه را به امر ورزش اختصاص خواهیم داد تا در صورت اعزام ورزشکاران به مسابقات مختلف بتوانیم از آن‌ها حمایت کنیم و کمترین کاری که می‌توانیم کنیم بعد معنوی حمایت و استقبال از ورزشکاران و مدال‌آوران است.

اسماعیل استواری و محمد حسن زارعی نژاد منتخب پنجمین دوره شورای اسلامی مرودشت

اسماعیل استواری منتخب مردم مرودشت در پنجمین دوره شورای اسلامی بیان داشت: گفتنی‌ها را قبل از انتخابات به سمع و نظر مردم و اصحاب رسانه رساندیم و در دوره قبل شورای شهر کارهایی انجام شد که وظیفه ذاتی شهرداری بود هرچند کمبودهایی هم در شهر وجود داشت اما امیدوار هستیم به سمت‌وسوی افکار و ایده‌های خوب حرکت کنیم.

استواری اظهار داشت: در حوزه شهرداری مشکل خاصی ندایم و ازلحاظ بودجه‌ای در شهر جای کار دارد و می‌شود کارکرد و امیدوار هستیم اصحاب رسانه نیز همکاری و همراهی کنند.

خبرنگاران مرودشت و منتخبین پنجمین دوره شورای اسلامی مرودشت

وی بیان داشت: همفکری شورای شهر با اصحاب رسانه ضعیف بود و امیدوار هستیم یک کانال مشترک داشته باشیم و از این طریق بتوانیم با خبرنگاران ارتباط برقرار کنیم.

وی گفت: نباید چنین تفکری حاکم شود که اگر فلان اداره تعطیل هم شود هیچ مشکلی ایجاد نمی‌شود و شهر ما شهر کشاورزی است و با توجه به خشک‌سالی‌هایی که وجود دارد و نیاز است فرمانداری ارتباط‌گیری ادارات با شورای شهر را در نظر بگیرد.

وی افزود: فاضلاب شهر مرودشت مشکل دارد و شاید اداره آبفا نمی‌تواند جوابگو باشد و فرمانداری باید کمک کند تا بتوانیم به سمت‌وسوی خوبی حرکت کنیم.
ارسال نظر
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرودشت نا در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید:
1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.
نام

ایمیل شما
نظــر


آخرین عناوین

آرشیو

پربازدیدترین

آرشیو