»»

آدرس کانال مرودشت
اینستای سایت
مرودشت نا در آپارات
پاتوق فعالان فضای مجازی
وبلاگ
عضویت در خبرنامه
چاپ دانلود ارسال
مسئول بسیج جامعه زنان مرودشت:

زن ایرانی باید هویت خود و استقلال کشور را با حجاب خود حفظ کند

۲۲ تير ۱۳۹۶ - ۲۱:۵۵:۵۹ کد مطلب: 6040

مسئول بسیج جامعه زنان مرودشت از حضور حضور هزاران بانوی مرودشتی در تجمع مدافعان حریم خانواده خبر داد.

زن ایرانی باید هویت خود و استقلال کشور را با حجاب خود حفظ کند

به گزارش سایت خبری مرودشت نا، مریم حسین‌خانی در حاشیه تجمع مدافعین حریم خانواده در گفتگو با خبرنگار ما اظهار داشت: با توجه به هجمه‌های فرهنگی که در سنوات گذشته علیه کشورمان شده و تبادل فرهنگی که در دنیا در حال شکل‌گیری است لازم است که ما فرهنگ و تمدن خود را حفظ کنیم و آن را به سایر کشورهای دنیا و ملل دنیا صادر کنیم.

حسین‌خانی افزود: چادر به‌عنوان حجاب برتر در کشورماست و یک حجاب مخصوص زن مسلمان ایرانی است و به‌وسیله آن باید هویت خود و استقلال کشورمان را حفظ کنیم و هدف از همایش مدافعان حریم خانواده حفظ سنت زیبای ایرانی اسلامی و تداوم آن در نسل امروز جامعه ماست.

وی اظهار داشت: در همایش مدافعان حریم خانواده مرودشت حدود چند هزار نفر شرکت کردند که در سطح پارک انقلاب به‌صورت پراکنده نشستند و حدود دو هزار نفر هم در محل سخنرانی تجمع کردند و برای این مراسم از پایگاه‌های مختلف بسیج و ادارات دعوت‌شده است.

وی گفت: من از ابتدای دوران نوجوانی‌ام به‌صورت داوطلبانه حجاب برتر را انتخاب کردم و هیچ‌گاه آن را به‌عنوان یک محدودیت ندیدم و حجاب به من کمک کرده است که خیلی راحت‌تر بتوانم در جامعه زندگی کنم و بتوانم کارکنم.

وی خاطرنشان کرد: من همیشه به چادرم افتخار کردم و به آن علاقه داشتم و به نسل جوان و جدید جامعه هم توصیه می‌کنم این نوع حجاب را برای خود انتخاب کنند چراکه با آن بهتر دیده می‌شوند و بهتر معرفی می‌شوند و جامعه و اطرافیان با احترام به آن‌ها نگاه می‌کنند.

وی با بیان اینکه سایر حجاب‌ها ارزشمند است اما اهمیت و ارزش حجاب برتر را ندارد، گفت: کسی که برای خود و شخصیت و وجود خود ارزش قائل است حجاب برتر را انتخاب می‌کند و بهتر است که ما با این نوع حجاب در جامعه ظاهر شویم.

وی ابراز داشت: از مجموعه بسیج و اداراتی که در سطح شهرستان برای برگزاری برنامه همایش مدافعان حریم خانواده تلاش کردند تشکر می‌کنم.

خبرنگار: لیلا شکوهی
ارسال نظر
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرودشت نا در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید:
1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.
نام

ایمیل شما
نظــر


آخرین عناوین

آرشیو

پربازدیدترین

آرشیو