»»

آدرس کانال مرودشت
اینستای سایت
مرودشت نا در آپارات
پاتوق فعالان فضای مجازی
وبلاگ
عضویت در خبرنامه
چاپ دانلود ارسال

آقای برومندی، لطفا در دسترس باشید و از مردم و رسانه های محلی فاصله نگیرید!

۶ مرداد ۱۳۹۶ - ۰:۵۸:۵۰ کد مطلب: 6120

امیداوریم این نماینده مجلس در رفتار خود در مواجهه با تماس و پیگیری رسانه های استانی و محلی تجدیدنظر کرده و موجب نشوند تا فاصله‌شان با مردم بیشتر شده و مردم از آنان رنجیده خاطر شوند.

 آقای برومندی، لطفا در دسترس باشید و از مردم و رسانه های محلی فاصله نگیرید!

به گزارش سایت خبری مرودشت نا به نقل از طنین پاسارگاد، در ادوار مختلف مجلس برخی نمایندگان به استناد اصل 67 قانون اساسی که نماینده کل ملت و نه نماینده حوزه انتخابیه خود هستند، خواسته یا ناخواسته و در طول دوره نمایندگی ارتباط خود را با مردم حوزه انتخابیه خود کاهش و تنزل می‌دهند و در برابر پرسش منتقدان طوری توجیه می کنند که گویی ارتباط تنگاتنگ آنان با حوزه انتخابیه‎شان نافی اصل 67 قانون اساسی است.

در عصر حاضر البته، ارتباطات معنا و مفهوم خاصی پیدا کرده و لزوماً ارتباط چهره به چهره نیست - هر چند موثرترین و کارآمدترین ارتباط همانا شیوه ارتباطی چهره به چهره است - اما به دلیل مشغله های فراوانی که نمایندگان مجلس دارند، انتظار بر این است که آنان برای ارتباط با موکلین خود (بخصوص حوزه انتخابیه) بین ابزارهای ارتباطی، "الاهم فالاهم" کرده و موثرترین راه و مسیر را برای این منظور انتخاب کنند.

متاسفانه یکی از آسیب هایی که همواره متوجه برخی نمایندگان در ادوار مختلف مجلس می شود، جذابیت های برخی رسانه های فراگیر داخلی و خارجی است که نمایندگان به منظور کسب شهرت بیشتر، عطش‌وار برای دیده شدن در این رسانه ها به سمت آنها کشیده می‌شوند و چه بسا یکی از پیش زمینه‌های ارتباط با این رسانه‌ها رقابت برای تصدی عناوین در برخی کمیسیون‌ها و شوراها با کارکرد خاص است که انگیزه آنان را در این مورد بخصوص مضاعف می کند!

هر چند این تاکتیک و رفتار عده زیادی از نمایندگان مجلس می تواند در مقطعی از زمان دوره نمایندگی به زعم خودشان کارساز باشد اما اغلب نمایندگان نیک می دانند که جنس نیازها و مطالبات موکلین آنان در حوزه‌های انتخابیه کاملاً متفاوت از آن چیزی است که برخی وکلای محترم از این زاویه جستجو می کنند و از همین روی است که در هر دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی، اکثر نمایندگان موفق به کسب رای مجدد از مردم نمی شوند و ناکامی خود را متوجه مسایلی غیر مرتبط کرده و فرافکنی می کنند  که البته مصادیق زیادی در این زمینه وجود دارد.

بهانه نگارش متن حاضر، تمایل محمد مهدی برومندی نماینده مردم شهرستان های پاسارگاد، مرودشت و ارسنجان برای مصاحبه و دیده شدن در رسانه‌هایی در سطح ملی و فرار و بی اعتنایی آنان برای ارتباط با مردم از طریق رسانه‌های محلی به عنوان رسانه های مورد وثوق و موثر است که این رفتار نه چندان شایسته، مورد انتقاد و گلایه اصحاب رسانه شهرستان های حوزه انتخابیه و اغلب مردم است.

امیداوریم این نماینده مجلس در رفتار خود در مواجهه با تماس و پیگیری رسانه های استانی و محلی تجدیدنظر کرده و موجب نشوند تا فاصله‌شان با مردم بیشتر شده و مردم از آنان رنجیده خاطر شوند.
ناشناس|
|۱۳۹۶/۵/۷ ۱۳:۵۷
پاسخ
درست میشه ۴سال دیگه
استواری|
|۱۳۹۶/۵/۷ ۲۲:۲۷
پاسخ
دیگه بعید میدونم پیداش کنید این نماینده را
ارسال نظر
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرودشت نا در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید:
1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.
نام

ایمیل شما
نظــر


آخرین عناوین

آرشیو

پربازدیدترین

آرشیو