»»

آدرس کانال مرودشت
اینستای سایت
مرودشت نا در آپارات
پاتوق فعالان فضای مجازی
وبلاگ
عضویت در خبرنامه
چاپ دانلود ارسال

بازدید بخشدار مرکزی مرودشت از جهاد دانشگاهی این شهرستان

۱۹ مرداد ۱۳۹۶ - ۲۳:۲۰:۵۶ کد مطلب: 6200

بخشدار مرکزی مرودشت ضمن بازدید از مرکز جهاد دانشگاهی این شهرستان از نزدیک در جریان فعالیت‌های این مرکز قرار گرفت.

بازدید بخشدار مرکزی مرودشت از جهاد دانشگاهی این شهرستان

به گزارش سایت خبری مرودشت نا، محمد قاسم‌زاده در بازدید از مرکز جهاد دانشگاهی این شهرستان بابیان اینکه جهاد دانشگاهی از مراکز مهم علمی فرهنگی و پژوهشی کشور به شمار می‌رود، اظهار کرد: جهاد دانشگاهی در سطح کشور گام‌های مثبت متعددی درزمینهٔ های مختلف برداشته و بافرهنگ و کار جهادی همواره پیشتاز تلاش، سازندگی و بالندگی بوده است.

بخشدار مرکزی مرودشت با اشاره به‌ضرورت حضور این نهاد در شهرستان‌ها و مثبت برشمردن خدمات جهاد دانشگاهی در شهرستان مرودشت اذعان داشت: وجود جهاد دانشگاهی در شهرستان مرودشت مایه برکات زیادی بوده و آثار قابل‌قبول، ماندگار و باارزشی در حوزه اشتغال و فرهنگ از خود برجای گذارده است.

مدیر جهاد دانشگاهی شعبه مرودشت نیز در این جلسه با ارائه گزارشی از عملکرد و اهداف این مرکز افزود: فرهنگ و تلاش جهادی همواره موردتوجه مقام معظم رهبری بوده و پیشرفت جامعه نیز منوط بر اتکا به همین فرهنگ است.

 طاهره بشارتی افزود: مجموعه جهاد دانشگاهی مفتخر است که همواره در راستای منویات رهبری معظم‌له و خودکفایی کشور گام برداشته و به فرموده ایشان مایه امید نظام است.

خبرنگار: علی فتحی فرد
ارسال نظر
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرودشت نا در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید:
1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.
نام

ایمیل شما
نظــر


آخرین عناوین

آرشیو

پربازدیدترین

آرشیو