»»

آدرس کانال مرودشت
اینستای سایت
مرودشت نا در آپارات
پاتوق فعالان فضای مجازی
وبلاگ
عضویت در خبرنامه
چاپ دانلود ارسال
رئیس شورای شهر مرودشت:

در ده سال عضویتم در شورا، وارد هیچ معامله ای نشدم

۲۷ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۰:۴۹:۵۷ کد مطلب: 6234

رئیس شورای شهر مرودشت گفت: در طول ده سال نمایندگی مردم مرودشت در شورای شهر قسم می‌خورم به‌جز حقوق و حق الجلسه ای که قانون معین کرده، وارد هیچ معامله‌ای نشدم و این در دوره امروز ادعای کمی نیست.

در ده سال عضویتم در شورا، وارد هیچ معامله ای نشدم

به گزارش سایت خبری مرودشت نا، فریدون اتابکی رئیس شورای اسلامی شهر مرودشت در گفتگو با خبرنگاران بیان داشت: در دنیا بسیاری از ارتباطات به‌صورت تعامل ویژه است و بسیاری از واقعیت‌ها در سایه این تعامل‌ها به سمت‌وسوی پنهان شدن می‌رود.

اتابکی در خصوص بسته بودن درب شورای چهارم به روی خبرنگاران گفت: این ادعا که در شورای چهارم 18 ماه درب شورا به روی خبرنگاران بسته بوده است برای من شگفت‌انگیز است و در ابتدای شورای چهارم من چهار ماه در شورا نبودم و نمی‌دانم چه چیزی بین اعضای شورا و خبرنگاران گذشت.

وی افزود: در آن زمان نگرانی‌هایی وجود داشت اما به‌عنوان یک عضو شورای اسلامی بنده به‌هیچ‌عنوان نمی‌پذیرم که خبرنگاری آمده باشد و به شورا راه داده نشده باشد.

وی تصریح کرد: از زمانی که اختیار در دست من بود، تأکید داشتم جلسات به خبرنگاران اطلاع داده شود و به برخی نیز خودم شخصاً تماس گرفتم.

وی اظهار داشت: اصل شفافیت و حضور خبرنگار در کنار کسی که مدعی کار صادقانه است، به وی آرامش می‌دهد.

وی در خصوص ثبت و ضبط جلسات شورا گفت: بنده یکی از کسانی هستم که در دور اول حضورم در شورا مدعی شدم جلسات شورا باید ثبت و ضبط شود و اگر همه جلسات فیلم‌برداری می‌شد مشخص می‌شد که تاکنون هیچ مشکلی نداشتم.

این عضو ده‌ساله شورای شهر بیان داشت: ما چالش‌های پیش روی خبرنگاران را می‌بینیم و باید باصداقت و انتقادپذیری همراه خبرنگاران باشیم.

وی افزود: نسبت به موضع من انتقادهایی مطرح بود اما من هیچ‌گاه به این انتقادات پاسخ ندادم.

وی بیان داشت: در طول ده سال نمایندگی مردم مرودشت در شورای شهر قسم می‌خورم به‌جز حقوق و حق الجلسه ای که قانون معین کرده، وارد هیچ معامله‌ای نشدم و این در دوره امروز ادعای کمی نیست.

وی بیان داشت: اگر یک پیمانکار یک سندی در اختیار داشته باشد و مدعی باشد که من به‌عنوان یک عضو شورا، رئیس شورا و یک عضو کمیسیون عالی معاملات شرطی برای امضاء برایش گذاشته باشم، در پاسخ می‌گویم معمولاً در این ده سال تلاش کردم باافتخار فعالیت کنم و تلاش کردم این شیوه را به اعضای دیگر و جامعه منتقل کنم.

وی خبرنگاران را چشم بینا و چراغ راهنمای جامعه خواند و گفت: در طی این سال‌ها صادقانه در جلسات شورا یا موافق بودم یا مخالف و هیچ‌وقت دنبال این نبودم که موضوع یک جلسه را طوری پیش ببریم که به شش ماه بعد موکول شود و در پاسخ به فردی که مدعی شده است اتابکی نامه من را نگه‌داشته و جواب نداده است می‌گویم میز من در دنیا و آخرت گواهی خواهد داد.
ارسال نظر
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرودشت نا در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید:
1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.
نام

ایمیل شما
نظــر


آخرین عناوین

آرشیو

پربازدیدترین

آرشیو