»»

آدرس کانال مرودشت
اینستای سایت
مرودشت نا در آپارات
پاتوق فعالان فضای مجازی
وبلاگ
عضویت در خبرنامه
چاپ دانلود ارسال
فرمانده سپاه مرودشت:

جهان خواران آرزوی تسلیم شدن ملت ایران را به گور خواهند برد

۱ مهر ۱۳۹۶ - ۹:۴۸:۳۶ کد مطلب: 6413

فرمانده سپاه مرودشت گفت: راه عزت و سربلندی از مسیر عاشورا و کربلا می‌گذرد و شرط عزت و سربلندی ما تن ندادن به خواسته جهان خواران است.

جهان خواران آرزوی تسلیم شدن ملت ایران را به گور خواهند برد

به گزارش سایت خبری مرودشت نا، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه مرودشت در آیین رژه نیروهای مسلح بیان داشت: کشوری که تازه از چنگال استبداد داخلی خارج‌شده بود مورد آماج دسیسه‌ها و توطئه‌های جهان خواران قرار گرفت و مهم‌ترین برنامه آن‌ها برای از بین بردن انقلاب همین جنگ هشت‌ساله بود.

وی افزود: آن‌ها مردم ایران را نشناخته بودند و نمی‌دانستند مردمی که به امام حسین (ع) اقتدا می‌کنند تن به ذلت نمی‌دهند.

علی‌محمد محمدی دفاع مقدس را ادامه راه امام حسین (ع) دانسته و بیان داشت: همان‌طور که سیدالشهدا ندای «هیهات من الذله» را در صحرای کربلا سر داد، فرزندان عاشورا هم در کربلای ایران همگی ندای هیهات من الذله را سر دادند و بین دفاع مقدس و حماسه عاشورا پیوند عمیقی وجود دارد و این ندا برای همیشه در بین شیعه طنین‌افکن خواهد بود و محدود به زمان خاصی نیست.

محمدی فرهنگ به‌جای مانده از دفاع مقدس را یک الگوی اصیل برای شیعه دانست و اظهار داشت: دفاع مقدس، فرهنگ ایثار، ایستادگی و مقاومت را برای ما برجای گذاشت و این فرهنگ یک ذخیره طلایی برای انقلاب و یک الگوی اصیل برای شیعه است.

فرمانده سپاه مرودشت در خصوص شرط عزت و سربلندی گفت: راه عزت و سربلندی از مسیر عاشورا و کربلا می‌گذرد و شرط عزت و سربلندی ما تن ندادن به خواسته جهان خواران است و این را رزمندگان ما در هشت سال دفاع مقدس مشق کردند و امروز جوانان برومند و انقلابی و بسیجیان دلاور و فرزندان معمار کبیر انقلاب در جبهه مقاومت این درس را پس می‌دهند و رمز سربلندی ما، ایستادگی در مقابل نظام سلطه در معنای اتم و آمریکای جهان خوار به مصداق اخص است.

وی در خصوص سازش و عقب‌نشینی از آرمان‌ها اذعان داشت: تاریخ نشان داده است که هر وقت ما در برابر آمریکا و جهان خواران سر سازش و تسلیم فرود آوردیم و عقب‌نشینی کردیم، آن‌ها پیشروی کردند و به کوتاه آمدن ما از آرمان‌هایمان قانع نیستند و می‌خواهند تمام و کمال از مسیری که انقلاب برای ما مشخص کرده فاصله بگیریم اما آن‌ها آرزوی تسلیم شدن ملت ایران را به گور خواهند برد.

وی ایران را الگوی سایر کشورها و طلایه‌دار و پرچم‌دار مبارزه با نیروهای سلطه دانست و خاطرنشان کرد: خون شهید حججی و سایر شهدایی که خود حجتی برای ما شدند به تأسی از سیدالشهدا پای علم انقلاب و اسلام ریخته شد و امروز خون یک شهید جوششی ایجاد می‌کند که نوجوان و جوان و کهن‌سالان، زن و مرد همه به خروش می‌آیند.
ارسال نظر
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرودشت نا در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید:
1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.
نام

ایمیل شما
نظــر


آخرین عناوین

آرشیو

پربازدیدترین

آرشیو