»»

آدرس کانال مرودشت
اینستای سایت
مرودشت نا در آپارات
پاتوق فعالان فضای مجازی
وبلاگ
عضویت در خبرنامه
چاپ دانلود ارسال
رئیس مجلس در یادواره شهدای شهرستان مرودشت:

با وجود شیطنت های ایادی استکبار، وظیفه مسئولین سنگین تر می شود

۱۴ مهر ۱۳۹۶ - ۲۳:۱۴:۴۱ کد مطلب: 6493

رئیس مجلس شورای اسلامی بیان داشت: با توجه به اوضاع اقتصادی کنونی کشور و شرايط منطقه و شیطنت‌های ایادی استکبار و به‌ویژه آمریکای جنایتکار مسئولیت شما در برابر مردم و جامعه سنگین‌تر می‌باشد.

با وجود شیطنت های ایادی استکبار، وظیفه مسئولین سنگین تر می شود

به گزارش سایت خبری مرودشت نا، علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی در مراسم یادواره شهدای امربه‌معروف و نهی از منکر و شهدای شهرستان مرودشت از شهدا به‌عنوان راهنما یادکرد و افزود: شهدا همواره به‌عنوان چراغ راهنمای ما در نظام مقدس جمهوری اسلامی می‌باشند و هرکدام از آنان خود باعث سرافرازی و افتخار یک ملت و کشور محسوب می‌شوند.

علی لاریجانی در یادواره شهدای مرودشت نا

لاریجانی تشکیل و راه‌اندازی این‌گونه مراسم یادواره‌های شهدا را لازم و پسندیده دانست و عرضه داشت: شهدا اکنون خود در اعلی علین قرار داشته و نیازی به چنین مراسم‌هایی نداشته درحالی‌که ما نیازمند این‌گونه برنامه‌ها در سطح جامعه هستیم تا ضمن تفکر بیشتر تحولی نیز در خود ایجاد نموده که از راه راست منحرف نشویم.

لاریجانی در خصوص دشمنی آمریکا و ایادی استکبار در زمان جنگ تحمیلی و دوران دفاع مقدس اظهار داشت: به‌محض پیروزی انقلاب اسلامی دشمنان نظام با حمایت‌های مالی خود از صدام و کشورهای مربوطه در جهت ساقط نمودن نظام برآمده و در اين زمینه با ترور و یا با به شهادت رساندن تعداد زیادی از دانشمندان و علما و شخصیت‌های نظام قصد ضربه زدن داشتند.

لاریجانی در ادامه در خصوص ابعاد دفاع مقدس بیان داشت: در جریان حمله صدام به کشور ایران اسلامی که از حمایت کشورهای زیادی نیز برخوردار بود مردم همیشه درصحنه ما هرگز از پا درنیامده و با رهبری امام خمینی و روحانیت شیعه در کنار روحیه شهادت‌طلبی و مجاهدت مردم توانست دوران دفاع مقدس را با پیروزی پشت سر گذاشته و امروزه به‌عنوان یکی از ابرقدرت‌های منطقه خار در گلو و چشم دشمنان باشد.

رئیس مجلس شورای اسلامی در خصوص شهدای دفاع مقدس اظهار داشت: اکثر شهدای جنگ تحمیلی و دوران دفاع مقدس از خانواده‌های محروم و مستضعف و کشاورزان و دانشجویان بودند که با هنرنمایی خود باعث افتخار و سرافرازی ایران اسلامی گردیده و امروزه شما خانواده‌های شهدا باید نسبت به این موضوع افتخار کنید.

لاریجانی همچنین خطاب به مسئولان نیز ابراز داشت: با توجه به اوضاع اقتصادی کنونی کشور و شرايط منطقه و شیطنت‌های ایادی استکبار و به‌ویژه آمریکای جنایتکار مسئولیت شما در برابر مردم و جامعه سنگین‌تر می‌باشد.

لاریجانی همچنین در خصوص جسارت آمریکا و ایادی استکبار به ایران اسلامی اظهار داشت: امروزه ایادی استکبار و آمریکا که انواع و اقسام شیطنت‌ها را نیز در منطقه انجام می‌دهد با همه وجود جرئت ریسک کردن و جسارت به ایران اسلامی را نداشته زیرا قبلاً یک‌بار این کار را در غالب حمایت از کشورهای دیگر و راه‌اندازی گروه‌های تکفیری انجام داده و با شکست روبرو شده است و می‌دانند که پهلوانان زیادی در ایران اسلامی وجود دارد که در مقابل آنان ایستادگی می‌کند.

خبرنگار: سید بهنام موسوی
ارسال نظر
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرودشت نا در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید:
1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.
نام

ایمیل شما
نظــر


آخرین عناوین

آرشیو

پربازدیدترین

آرشیو