»»

آدرس کانال مرودشت
اینستای سایت
مرودشت نا در آپارات
پاتوق فعالان فضای مجازی
وبلاگ
عضویت در خبرنامه
چاپ دانلود ارسال

پنهان شدن جدایی طلبان کردستان عراق پشت یک شعار

۲۲ مهر ۱۳۹۶ - ۰:۳۰:۴۱ کد مطلب: 6541

این بیرقی که امروزه برای احقاق حقوق کردها علم شده است در واقع بیرقی برای به هم ریختن منطقه است و هدف درجه سه و چهار آن ها هم حتی حمایت از کردها نیست و فقط پشت این شعار پنهان شده اند.

پنهان شدن جدایی طلبان کردستان عراق پشت یک شعار

به گزارش سایت خبری مرودشت نا، رهبر انقلاب در دیدار با اردوغان رئیس جمهور ترکیه پیرامون مسئله جدایی طلبی کردستان عراق مطالبی را بیان کردند و برگزاری همه پرسی را خیانت به منطقه خواندند و افزودند: قدرت‌های خارجی و به‌ویژه رژیم صهیونیستی به‌دنبال ایجاد یک «اسرائیل جدید» در منطقه و به‌وجود آوردن وسیله‌ای برای اختلاف و نزاع هستند.

امروزه ایران به قدرتی فرا منطقه ای تبدیل شده است و به همین دلیل در خصوص رخدادهای مهم منطقه ورود می کند تا بتواند با توجه به قدرت خود در تصمیم گیری ها موثر واقع شود.

رهبر معظم انقلاب نیز در دیدار رئیس جمهور ترکیه در خصوص جدایی طلبی کردستان عراق به نقشه شوم آمریکا و رژیم صهیونیستی اشاره کردند و آن را تلاشی برای تشکیل یک اسرائیل جدید عنوان کردند و مواضع خود را در این خصوص شفاف اعلام کردند.

زمانی به نظر می رسید گروه های تکفیری و داعشی تنها علیه سوریه قیام کرده اند و مواضع ضد سوری دارند اما رفته رفته مشخص شد که هدف این گروه ها برهم زدن نظم و آرامش منطقه است و از این طریق قرار است مزد بازیگری خود را از استکبار بگیرند و اکنون نیز جدایی طلبان اقلیم کردستان طوری وانمود می کنند که مواضع آن ها رنگ و بوی قومیتی دارد اما با عبرت از تاریخ می توان دریافت که این بیرقی که امروزه برای احقاق حقوق کردها علم شده است در واقع بیرقی برای به هم ریختن منطقه است و هدف درجه سه و چهار آن ها هم حتی حمایت از کردها نیست و فقط پشت این شعار پنهان شده اند.

مقام معظم رهبری در خصوص جدایی طلبی اقلیم کردستان عراق، ضمن تبیین ابعاد مختلف ماجرا، تکلیف ایران، عرق و ترکیه را نیز مشخص کرده و بیان داشتند: ایران و ترکیه باید در مقابله با این حادثه، هر اقدام ممکن را انجام دهند و دولت عراق نیز باید در این قضیه به‌صورت جدی، تصمیم‌گیری و اقدام کند.
ارسال نظر
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرودشت نا در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید:
1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.
نام

ایمیل شما
نظــر


آخرین عناوین

آرشیو

پربازدیدترین

آرشیو