»»

آدرس کانال مرودشت
اینستای سایت
مرودشت نا در آپارات
پاتوق فعالان فضای مجازی
وبلاگ
عضویت در خبرنامه
چاپ دانلود ارسال
امام‌جمعه مرودشت:

اغتشاشات اخیر کار ضد انقلاب بود/ از سر ذوق زدگی دست های پشت پرده نمایان گردید

۱۵ دي ۱۳۹۶ - ۱۸:۴۵:۰۲ کد مطلب: 7059


اغتشاشات اخیر کار ضد انقلاب بود/ از سر ذوق زدگی دست های پشت پرده نمایان گردید

به گزارش سایت خبری مرودشت نا، حجت الاالسلام والمسلمین مهدی اقایی امام جمعه مرودشت در خطبه های این هفته خود ظلم بر مردم و ترک عمل خیر به همراه کفران نعمت و ترک شکرگزاری را از منظر امام سجاد (ع) زمینه ساز از بین رفتن نعمت های الهی ذکر نمود.

آقایی امام جمعه مرودشت

خطیب جمعه مرودشت در ادامه ضمن محکوم نمودن اغتشاشات اخیر صورت گرفته توسط یک عده از دشمنان نظام مقدس جمهوری اسلامی بیان داشت: اغتشاشات اخیر صورت گرفته کار ضد انقلاب ها و سلطنت طلب ها با حمایت امریکا، اسرائیل، انگلیس و ال سعود بود که از مدت ها قبل اغاز گردیده بود و از سر ذوق زدگی دست های پشت پرده انان نمایان گردید و ملت ایران اسلامی بدانند کسانی که دست به تخریب اموال عمومی مردم می زنند از ملت ایران نبوده و لیدرهای دشمنان انقلاب می باشند.

اقایی خطاب به دشمنان نظام وانقلاب در خصوص اغتشاشات اخیرعرضه داشت : ناارامی های اخیر صورت گرفته که به بهانه اعتراض به عملکرد دولت به وجود امده بود ولی دشمنان انقلاب بدانند که تا زمانی که دولت محترم حکم تنفیذ خود را از مقام معظم رهبری دریافتت می کند ملت ایران اسلامی ان را رکنی از نظام مقدس اسلامی دانسته وحمایت همه جانبه خود را از ان اعلام می نمایند.

اقایی نقد وانتقادات دلسوزانه ومنصفانه را حق طبیعی مردم دانست وافزود: چنانچه نقدی درون نظام صورت می گیرداز سر دلسوزی بوده وهرگز به معنای تخریب دولت نمی باشد وهمواره انتقادات دلسوزانه ومنصفانه عملکرد دولت توسط مردم خود باعث نزدیک تر شدن به ارمان های انقلاب می گردد.

اقایی در خصوص اغتشاشات صورت گرفته ان را بهانه ای برای هوشیار تر شدن مردم ومسولان دانست که از رمز موفقیت خود غافل نشوند وخطاب به مردم ومسولان از انان تقاضا داشت که درفضای توام با وحدت وهم دلی جهت حل مشکلات اقتصادی مردم با توجه به منویات مقام معظم رهبری وبکارگیری اقتصادمقاومتی و نگاه ویژه به درون و حمایت همه جانبه از کار وسرمایه وتولید ملی والویت دادن به منافع ملی گام بردارند.

خطیب جمعه مرودشت همچنین از سربازان گمنان امام زمان (عج) ونیروهای نظامی وانتظامی وبسیج که با مدیریت مقتدرانه خود وبا سعه صدر توانستند اغتشاشات اخیر را کنترل نموده ولیدرهای دشمنان نظام را شناسایی نمایند تشکر وقدردانی نمود.

اقایی در ادمه نیز 16 دی ماه سالروز حماسه هویزه وکشف حجاب ویاد وخاطره شهید علم الهدی واحمدی روشن را که بدخواهان نظام را ناکام گذاشتند را گرامی داشت .

وی همچنین سالروز قیام 19 دی ماه 1356در خصوص قیام مردم قم در جهت اعتراض به مقاله ساواک علیه حضرت امام خمینی (ره) را که با همراهی وموجی از خروش مردم انقلابی همراه بودرا نیز گرامی داشت.

اقایی در پایان نیز در خصوص مسائل شهرستان مرودشت عرضه داشت :در این شهرستان با همکاری مسولان باید تلاش های بیشتری در جهت رسیدن به نقطه تلاقی وسبک زندگی ایراتی –اسلامی بعنوان یک شهر الگو در سطح کشور صورت گیردتا بتوانیم به جایگاه واقعی خود دست پیدا نماییم.

خبرنگار: سید بهنام موسوی
ارسال نظر
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرودشت نا در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید:
1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.
نام

ایمیل شما
نظــر


آخرین عناوین

آرشیو

پربازدیدترین

آرشیو