»»

آدرس کانال مرودشت
اینستای سایت
مرودشت نا در آپارات
پاتوق فعالان فضای مجازی
وبلاگ
عضویت در خبرنامه
چاپ دانلود ارسال

جلسه پرسش و پاسخ و بی مهری شهردار و شورای شهر!

۵ بهمن ۱۳۹۶ - ۲:۳۹:۱۴ کد مطلب: 7166

مردم برای بیان مطالبات خود تقریبا یک ساعت قبل از ساعت موعود در مسجد جمع شده و با ذوق خودکار خود را روی کاغذها حرکت داده و مطالبات خود را به امید گرفتن یک پاسخ می نوشتند اما دریغ از اینکه خادمان شان در جمع شان حاضر نخواهند شد.

جلسه پرسش و پاسخ و بی مهری شهردار و شورای شهر!

به گزارش سایت خبری مرودشت نا، جلسه پرسش و پاسخ با بی مهری میهمانان روبرو شد.

از مدت ها قبل بنرهایی در سطح شهر نصب شده بود که از برگزاری جلسه پرسش و پاسخ مردم و اعضای شورای شهر و شهردار خبر می داد. قرار بود این جلسه راس ساعت 19 روز چهارشنبه 4 بهمن ماه درمسجد شهدای علی آباد برگزار شود.

مردم برای بیان مطالبات خود تقریبا یک ساعت قبل از ساعت موعود در مسجد جمع شده و با ذوق خودکار خود را روی کاغذها حرکت داده و مطالبات خود را به امید گرفتن یک پاسخ می نوشتند اما دریغ از اینکه خادمان شان در جمع شان حاضر نخواهند شد.

کم کم عقربه ها از ساعت موعود فاصله گرفت و تقریبا با گذشت یک ساعت از زمان برنامه، مجری پشت تریبون رفت و خبر نیامدن شهردار و شورا را به حاضرین اعلام کرد و به یک باره یک کاسه آب یخ روی صورت مردم پاشیده شد.

یکی از همین شهروندان گفت: مگر قرار بوده است کسی خدای نکرده به جان شان سوء قصد کند که عدم حضور را ترجیح داده اند.
دیگری می گفت: این ها را چه شده است که در روزهای نزدیک انتخابات مدام جلسات پرسش و پاسخ می گرفتند و بعضا به زور جلسه می گرفتند و ما را به جلساتشان دعوت می کردند و حالا که وقت پرسشگری شده است خود را اجل از مردم دانسته و حضور در جمع مردم برایشان کسر شان است.

یکی از شهروندان می گفت: خدا را گواه می گیرم که تمامی سوال های مد نظرم برای پیشرفت شهرم بود و هیچ حب و بغض سیاسی درکار نبود.

یکی دیگر از حقوق عقب مانده اش ناله می کرد و آمده بود در این جا مطرح کند شاید فرجی حاصل شود.

یکی ازجوانان این عدم حضور و عدم عذرخواهی را نوعی توهین به شعور مردم به ویژه بزرگان شهر و منطقه می دانست و می گفت: ای کاش حداقل یک نماینده فرستاده بودند و از مردم عذرخواهی کرده بودند چرا که در این انقلاب مردم ولی نعمت هستند و مسئولان در هر پست و منصبی خادم مردم هستند و نباید از مردم غافل شوند.

مقام معظم رهبری در جایی می فرمایند: مردم‌سالاری فقط این نیست که انسان تبلیغات و جنجال کند و بالاخره عده‌ای را به پای صندوق ها بکشاند و رأیی را از مردم بگیرد، بعد هم خداحافظ؛ هیچ کاری به کار مردم نداشته باشد! بعد از آن‌که این نیمه‌ی اول تحقق پیدا کرد، نوبت نیمه‌ی دوم است؛ نوبت پاسخگویی است.
ارسال نظر
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرودشت نا در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید:
1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.
نام

ایمیل شما
نظــر


آخرین عناوین

آرشیو

پربازدیدترین

آرشیو