»»

آدرس کانال مرودشت
اینستای سایت
مرودشت نا در آپارات
پاتوق فعالان فضای مجازی
وبلاگ
عضویت در خبرنامه
چاپ دانلود ارسال
دلنوشته/ فاطمه درویشی

12 بهمن 57 از یاد و خاطره مردم ایران زمین جدا نمی شود

۱۳ بهمن ۱۳۹۶ - ۱:۰۶:۵۲ کد مطلب: 7223


12 بهمن 57 از یاد و خاطره مردم ایران زمین جدا نمی شود

به گزارش سایت خبری مرودشت نا، متن زیر دل نوشته‌ای است که فاطمه درویشی فعال فرهنگی مرودشت به مناسبت دوازدهم بهمن‌ماه نوشته است:

» دوازدهم بهمن‌ماه «

 

در تاریخ پرماجرای انقلاب روز باشکوهی وجود دارد که از یاد و خاطره‌ی مردمان ایران‌زمین هرگز جدا نمی‌شود چراکه در آن روز، انتظار پانزده‌ساله‌ی مردم متحد ایران به پایان رسید و رهبر و پیشوای خود را بار دیگر در میهن خود دیدار کردند.

 

بله؛ آن روز، روزی نبود جز:

» دوازدهم بهمن‌ماه سال یک هزار و سیصد و پنجاه‌وهفت«

 

باآنکه سی‌ونه سال از آن روزها می‌گذرد، اما هرساله در آن روز در سرتاسر ایران جشن بزرگی برپاست به‌طوری‌که وقتی در خیابان‌ها قدم می‌زنی از یک‌سو آوای "بوی گل سوسن و یاسمن آید دیو چو بیرون رود فرشته درآید... " را می‌شنوی و از سوی دیگر وقتی پا در مدارس می‌گذاری گروه سرودی از دانش آموزان رامی بینی که نوای  "خمینی‌ای امام، خمینی‌ای امام، ای مجاهد ای مظهر شرف " را سر می‌دهند و آن‌قدر با شور و علاقه و اشتیاق این سرود را زمزمه می‌کنند که گویی الآن و در این ساعت امام خمینی تازه به میهن بازگشته است و آنان در مقابل ایشان سرود می‌خوانند.

اینک ما، "بسیجیان خمینی "، نیز از داشتن چنین انقلاب باشکوهی به خود می‌بالیم و تا همیشه پشتیبان " سید خراسانی "خود می‌مانیم و باافتخار شعار:

"هیهات من الذله " را سر می‌دهیم.
ارسال نظر
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرودشت نا در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید:
1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.
نام

ایمیل شما
نظــر


آخرین عناوین

آرشیو

پربازدیدترین

آرشیو