»»

آدرس کانال مرودشت
اینستای سایت
مرودشت نا در آپارات
پاتوق فعالان فضای مجازی
وبلاگ
عضویت در خبرنامه
چاپ دانلود ارسال
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد مرودشت:

دشمنان نگران تفکرات انقلابی در بین ملت ایران هستند

۱۵ بهمن ۱۳۹۶ - ۱:۳۳:۴۹ کد مطلب: 7244

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد مرودشت گفت: دشمنان انقلاب نگران تفکرات انقلابی در بین ملت ایران هستند، چون ایمان دارند، جوانان انقلابی دهه ۷۰ با روحیه انقلابی از ملت و خاکشان دفاع می‌کنند.

دشمنان نگران تفکرات انقلابی در بین ملت ایران هستند

به گزارش سایت خبری مرودشت نا، ابوذر علی اکبر زاده، مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد مرودشت، در گفت‌وگو با خبرنگار ما در خصوص دستاورد‌های مهم انقلاب با گذشت غریب به ۴ دهه از انقلاب اسلامی بیان داشت: انقلاب اسلامی با تمام مخالفان جهانی به چهل سالگی خود نزدیک می‌شود که این خود نشان گر اقتدار مردم شریف ایران و ولایت پذیری آنهاست.  

علی اکبر زاده  افزود: ما پس از انقلاب اسلامی، پیشرفت‌های زیادی داشتیم که می‌توان به رتبه‌های بالای علمی، نظامی و دینی اشاره کرد و همچنین، الگو قرار گرفتن انقلاب اسلامی در جهان که عمدتا با نبود رهبران مقتدر شکست خوردند، اما با مشاهده ایران امید به آینده دارند.

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد مرودشت، در زمینه میزان دستیابی به اهداف انقلاب اسلامی نیز اظهار داشت: مطمئنا رسیدن به تمام اهداف به زمان نیاز دارد و ما نزدیک به آن اهداف هستیم، اما رسیدن به این اهداف نیاز به مدیران اجرایی دارد که از بدنه مردم باشند تا اهداف انقلاب به خوبی محقق شود.

علی اکبرزاده در خصوص رابطه تفکر انقلاب اسلامی و تشکیل جبهه مقاومت در مقابل تروریسم و صهیونیسم و وهابیت گفت: دشمنان انقلاب نگران تفکرات انقلابی در بین ملت ایران هستند، چون ایمان دارند جوانان انقلابی دهه ۷۰ هم مثل جوانان دهه ۶۰ با روحیه انقلابی از ملت و خاکشان دفاع‌ می‌کنند، این روحیه در مبارزه با داعش به چشم آمد و آن را امثال حججی‌ها اثبات کردند.

وی، در خصوص اینکه مسئولین چه اهدافی را سرلوحه کار خود، در حوزه‌های اجتماعی، فرهنگی و اقتصادی، با گذشت ۴ دهه از انقلاب اسلامی، قرار داده و انجام دهند، نیز گفت: خوشبختانه کلیات نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران کامل و بدون نقص هست دلیل ان هم سرلوحه قرار دادن الگویی همچون قرآن کریم می‌باشد، البته مهم‌ترین ابزار برای اجرای این اهداف نیرو‌های کار آمدند که باید بخوبی در جای خود بکارگیری شوند.
ارسال نظر
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرودشت نا در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید:
1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.
نام

ایمیل شما
نظــر


آخرین عناوین

آرشیو

پربازدیدترین

آرشیو