»»

آدرس کانال مرودشت
اینستای سایت
مرودشت نا در آپارات
پاتوق فعالان فضای مجازی
وبلاگ
عضویت در خبرنامه
چاپ دانلود ارسال
مدیرعامل تیم هندبال ایل باصری مرودشت:

هیچ تیمی را دست‌کم نمی‌گیریم/ تلاش برای لیگ برتری شدن ایل باصری

۱۹ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۸:۰۶:۳۹ کد مطلب: 7279

مدیرعامل تیم هندبال ایل باصری مرودشت گفت: با تلاش بازیکنان تیم ایل باصری مصمم به موفقیت در مسابقات لیگ دسته اول و صعود به لیگ برتر هندبال کشور هستیم.

هیچ تیمی را دست‌کم نمی‌گیریم/ تلاش برای لیگ برتری شدن ایل باصری

به گزارش سایت خبری مرودشت نا، مسابقات نیمه‌نهایی لیگ دسته یک هندبال مردان کشور از امروز با حضور مسوولان و علاقه‌مندان به میزبانی مرودشت آغاز شد.

 مدیرعامل تیم هندبال ایل باصری مرودشت در کنفرانس خبری پیش از آغاز این مرحله از مسابقات اظهار داشت: در تیم هندبال ایل باصری مرودشت بهترین بازیکن‌ها دورهم جمع شدند و تیم به لحاظ امکانات در بهترین حالت قرار دارد و تنها مسئله‌ای که وجود دارد مسئله مالی است.

عبدالله مردانی در خصوص مبالغ قراردادهای بازیکنان تیم باصری گفت: بر اساس قراردادها باید پرداخت‌هایی به بازیکنان صورت می‌گرفت و 80 درصد بازیکنان مبالغی را دریافت کرده‌اند و برخی از بازیکنان بین 50 تا 80 از مبالغ قراردادهایشان را دریافت کردند و یکی دو نفر مبلغی دریافت نکردند.

وی حفظ روحیه تیم را مهم و ضروری دانست و ابراز داشت: تیم در وضعیتی است که ازلحاظ روحی و روانی باید بهترین شرایط را داشته باشد و اینکه یکی دو بازیکن مبلغی دریافت نکرده باشند می‌تواند حاشیه‌هایی را برای تیم به وجود آورد تلاش داریم با پرداخت مبالغ قرارداد افراد باقیمانده بتوانیم روحیه تیم را ارتقا دهیم.

مدیرعامل تیم هندبال ایل باصری مرودشت افزود: ما هیچ حریفی را دست‌کم نمی‌گیریم و تمام حریفان با تمام قدرت در این مسابقات حضور دارند و تیم ما هم باروحیه مضاعف در برابر تمام تیم‌ها تلاش می‌کند و ما در هر مسابقه فقط برد را می‌خواهیم و غیرازاین هم چیزی نیست.

وی در مورد شرایط مرودشت در میزبانی مرحله نیمه‌نهایی لیگ دسته یک هندبال مردان کشور تصریح کرد: ناظر فدراسیون در مسابقه قبل از امکانات مرودشت برای میزبانی مرحله نیمه‌نهایی بازدید کرد و در حال حاضر تیم‌ها در سوئیت‌های مدرن و به‌روز مجموعه پتروشیمی اسکان‌یافته‌اند و مطمئناً جایی دیگر غیر از مرودشت نبود که چنین امکاناتی را به آن‌ها ارائه کند.

مردانی از مردم خواست از این تیم بیش‌ازپیش حمایت کنند و در این مورد ابراز داشت: این تیم متعلق به مرودشت و مردم این شهرستان است و چنانچه به لیگ برتر راه پیدا کند افتخاری برای مرودشت است. در حال حاضر تمام تیم‌ها روی نام مرودشت حساب باز کردند و از مردم توقع داریم در سالن حضور پیدا کنند و تیم خودشان را تشویق کنند و از مسوولان هم توقع داریم این تیم را حمایت کنند.

وی خطاب به مسوولان اظهار داشت: هر تیمی که در این مسابقات شرکت کرده است به‌وسیله ارگان و نهادهای شهر خودش حمایت می‌شود و ما نیز از مسوولان مرودشت توقع و انتظار داریم مسوولان مثل همیشه حامی تیم باشند.

سرمربی تیم هندبال ایل باصری، هندبال مرودشت را یک ظرفیت و پتانسیل خواند و افزود: هندبال مرودشت در رده‌های مختلف مقام‌های خوبی کسب کرده است و با حمایت‌هایی که اداره ورزش و جوانان شهرستان مرودشت انجام داد نتایج خوبی گرفته شد.

محمد کونجانی ابراز داشت: سال گذشته در لیگ برتر برای اولین بار شرکت کردیم و با حمایت‌هایی که انجام شد نتایج خوبی گرفتیم ولی متأسفانه امتیاز تیم به شهر دیگری واگذار شد.

وی جوان بودن بازیکنان تیم هندبال ایل باصری را یک مزیت خواند و بیان داشت: با حضور عبدالله مردانی و حمایت مجموعه ورزشی ایل باصری تیم ایل باصری با بازیکنان بومی مرحله مقدماتی را باقدرت پشت سر گذاشت و به‌جرئت می‌توان گفت جوان‌ترین بازیکنان لیگ دسته یک هندبال، مرودشتی هستند و در تیم هندبال باصری مرودشت حضور دارند.

کونجانی خواستار حمایت‌های مردم مرودشت و مسوولان از این تیم شد و گفت: برای اینکه تیم به لیگ برتر راه پیدا کند باید از آن حمایت کنیم و در حال حاضر تیم ازلحاظ فنی و جسمانی آماده است و مشکل ما مسائل مالی است و اگر تیم حمایت شود قطعاً تیم به لیگ برتر راه پیدا می‌کند.

وی ابراز داشت: تماشاچی‌ها در این مسابقات یار هشتم تیم هستند و باید با تعصب تیم را تشویق کنند و تیم را در این مرحله تنها نگذارند.

کونجانی هندبال را ورزشی پرطرفدار در مرودشت خواند و افزود: در لیگ باید به‌صورت حرفه‌ای کارکرد و خیلی بحث بازیکن بومی و غیربومی مطرح نیست و اگر بررسی کنید می‌بینید که در سال گذشته بیشترین طرفدار را در مرودشت هندبال داشته است و مردم هندبال را دوست دارند و هندبال سکوی خوبی برای پرتاب و مطرح‌شدن ورزش مرودشت است.

وی تصریح کرد: تاکنون برومندی نماینده مرودشت و تماشاگران از این تیم در مرحله مقدماتی حمایت کرده‌اند و به‌عنوان یک فرد کوچک از ورزش مرودشت از نماینده می‌خواهیم که به‌طور ویژه و همچون سال گذشته از این تیم حمایت کند.
ارسال نظر
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرودشت نا در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید:
1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.
نام

ایمیل شما
نظــر


آخرین عناوین

آرشیو

پربازدیدترین

آرشیو