»»

آدرس کانال مرودشت
اینستای سایت
مرودشت نا در آپارات
پاتوق فعالان فضای مجازی
وبلاگ
عضویت در خبرنامه
چاپ دانلود ارسال

روحانی حرف‌های ضدانقلاب را تکرار کرد!

۲۴ بهمن ۱۳۹۶ - ۱:۳۷:۲۷ کد مطلب: 7324


روحانی حرف‌های ضدانقلاب را تکرار کرد!

به گزارش سایت خبری مرودشت نا، مردم باوجود مشکلات معیشتی و اقتصادی پای آرمان‌های نظام و عقایدشان هستند و بر عهدی که بستند استوارند به همین جهت در راهپیمایی امسال حضوری تماشایی داشتند.

مردم از پیر و جوان، مرد و زن، کارگر و کارمند، همه و همه برای آبروی نظام و ادامه نهضت و انقلاب آمدند اما در این میان رئیس‌جمهور در سخنرانی روز 22 بهمن سخنانی بیان کرد که گویی تکرار سخنان ضدانقلاب بود.

برخی به‌جای اینکه به این فکر باشند که در دولتشان جبران مافات کنند و در دولتی که به نام امید است امید مردم را با چرخاندن کلید تدبیر به بار بیاورند با تکرار برخی شعارهای تاریخ‌مصرف گذشته کام مردم را در روز جشن تلخ می‌کنند.

روحانی در حالی در سخنرانی خود در 22 بهمن بر طبل رفراندوم کوبید که مردم با حضورشان، پایدار بودن بر همان رفراندوم زمان امام را تائید کردند.
 
روحانی از دعوت مجدد برخی به‌قطار موفقیت و انقلاب حرف می‌زند و این در حالی است که هرکسی لیاقت سوارشدن بر قطار انقلاب را ندارد خصوصاً اینکه فرد یا افرادی باشند که روزی به دنبال خارج کردن قطار انقلاب از ریل بوده‌اند.

 
ارسال نظر
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرودشت نا در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید:
1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.
نام

ایمیل شما
نظــر


آخرین عناوین

آرشیو

پربازدیدترین

آرشیو