»»

آدرس کانال مرودشت
اینستای سایت
مرودشت نا در آپارات
پاتوق فعالان فضای مجازی
وبلاگ
عضویت در خبرنامه
چاپ دانلود ارسال

بازدید مدیرکل زندان های فارس از زندان مرودشت

۲۵ بهمن ۱۳۹۶ - ۲۳:۰۳:۵۲ کد مطلب: 7330

مدیرکل زندانهای فارس و هیأت همراه از زندان مرودشت بازدید کرد

بازدید مدیرکل زندان های فارس از زندان مرودشت

به گزارش سایت خبری مرودشت نا به نقل از روابط عمومی اداره کل زندان های فارس، مدیرکل و مسؤولین ستاد اداره کل زندانهای فارس از قسمت های مختلف زندان مرودشت بازدید و با حضوردر اندرزگاه ها به صورت چهره به چهره مشکلات زندانیان را بررسی کردند.
سید حشمت اله حیات الغیب اظهارداشت: اقدامات صورت گرفته درجهت تأمین امکانات رفاهی زندانیان و زیباسازی فضای اسکان آنها قابل ستایش است.
وی تغییر سبک زندگی در زندانهای استان فارس را گامی ارزشمندتوصیف کرد و این اقدام را منجربه فرهنگ سازی درجهت کاهش بزه کاری درسطح جامعه دانست.
مدیرکل زندان های فارس، فعالیت ها و اقدامات حوزه مددکاری، حرفه آموزی و اشتغال را بررسی و ارزیابی کرد و بیان داشت : به هر اندازه درمقوله پیگیری وضعیت قضایی زندانیان ومهارت آموزی آنان اقدام شود شاهد تقلیل جمعیت کیفری وکاهش آسیب درزندان ها خواهیم بود.
اشکان کمالی رئیس زندان مرودشت، گزارش فرایند پروژه های عمرانی انجام شده واقدامات شاخص درجهت کاهش جمعیت کیفری را تشریح و ابراز داشت: در تعامل صوت گرفته با مراجع قضایی، درمقایسه با سنوات گذشته تعیین تکلیف متهمین رشد قابل توجهی داشته است.
گفتنی است از آسایشگاه پرسنل وظیفه و وضعیت معیشتی آنان نیز بازدید بعمل آمد و جلسه پرسش و پاسخ آنان با مسئولین اداره کل درمحل آسایشگاه جدید برگزار و نیازهای آنان مورد بررسی قرار گرفت.
ارسال نظر
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرودشت نا در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید:
1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.
نام

ایمیل شما
نظــر


آخرین عناوین

آرشیو

پربازدیدترین

آرشیو