»»

آدرس کانال مرودشت
اینستای سایت
مرودشت نا در آپارات
پاتوق فعالان فضای مجازی
وبلاگ
عضویت در خبرنامه
چاپ دانلود ارسال
یادداشت/ ایمان جعفرزاده

میراث محسن آزمایش، پوششی بر عملکرد ضعیف نمایندگان ادوار مختلف شهرستان مرودشت

۳ اسفند ۱۳۹۶ - ۲۲:۴۰:۰۴ کد مطلب: 7378

آخرین خبرها به نقل از خبرگزاری ایسنا در اردیبهشت ماه و‌مردادماه نشان‌می دهد که خبری از واگذاری این یادگار نيست و‌آزمایش در یک‌بلا تکلیفی محض قرار دارد.

میراث محسن آزمایش، پوششی بر عملکرد ضعیف نمایندگان ادوار مختلف شهرستان مرودشت

به گزارش سایت خبری مرودشت نا، گاها سیاستمداران به دنبال جذب رضایت عمومی در حوزه های مختلف برای رسیدن به اهداف و خواسته های سیاسی،  حزبی و گروهی خویش وعده های پوپولیستی را در سرلوحه کار خویش قرار داده و با امیدهای واهی که برای شهروندانِ شهر و دیارشان ترسیم می کنند سعی بر سرپوش گذاشتن بر عملکرد ضعیفشان دارند.

گفتنیست مواردی چون کاهش نزولات آسمانی  در کنار بحران آب ناشی از عدم مدیریت صحیح آب های سطحی و همچنین برداشت سیاسی به جای برداشت صیانتی از منابع زیرزمینی آب در دشت مرودشت، سهم مبهم شهرستان در خصوص ایجاد کارخانه های تولیدی جدید، عدم توسعه ملموس و ابهام در وجود برنامه توسعه ای مشخص و مدوّن، حال شهر مرودشت را روزبه روز بدتر کرده و از همه مهمتر، جوانان شهرستان را در وضعیتی برزخی به خاطر دل بستن به حرف هایی در ظاهر پرطمطراق و در عمل بی فایده، نگه داشته است.

بازسازی میراث محسن آزمایش، از آن جمله وعده هایی است که نماینده شهرستان مرودشت، ارسنجان و پاسارگاد سالیان مدیدی است بر آن تمسک جُسته و تنها چیزی که از شواهد موجود برمی آید  این است که کارخانه آزمایش به سفره خانه سنتی میان راهی با اِلمان های صنعتی دهه پنجاه خورشیدی، جهت صرف چای دارچيني براي وزير صنعت، معدن و تجارت و هيات همراهش براي گردش در تخت جمشید تبدیل شده است.

جناب اقای برومندی، کشتی مرودشت در حال غرق شدن است. آتش خانمان سوز بیکاریِ ناشی از بی برنامگي در مدیریت شهرستان( اگر تمام تقصيرها را بر گردن دولت نياندازيم) به مراتب شعله هایش از کشتی سانچی مهیب تر است و همانگونه که اشک های شما برای نجات سانچی نتیجه ای دربرنداشت، به نظر میرسد تلاش های بی ثمر شما نیز برای بازسازی این کارخانه یادآور اصطلاح معروف ب دنبال" آب خِل " بودن است که با نزدیک شدن به پایان دوره 4ساله دوم شما بعنوان نماینده شهرستان، کارنامه عملکرد شما را در حوزه ایجاد زیرساخت های صنعتی، ضعیف تر جلوه داده و جز اتلاف زمان و انرژی و غافل شدن از ایجاد دیگر صنایع جدید در شهرستان چيز ديگري را در پي نداشته است.

آخرین خبرها به نقل از خبرگزاری ایسنا در اردیبهشت ماه و‌مردادماه نشان‌می دهد که خبری از واگذاری این یادگار نيست  و‌آزمایش در یک‌بلا تکلیفی محض قرار دارد.

جناب اقای برومندی در آخر شما را به مطالعه دست نوشته ای از شکسپیر در باب وعده و انتظار دعوت می نمایم.

کیست که بتواند آتش در کف دست نهد و با یاد کوههای پربرف قفقاز خود را سرگرم کند؟ یا تیغ تیز گرسنگی را با یاد سفره های رنگارنگ كُند کند و یا برهنه در برف دی ماه فرو غلتد و به آف‌تاب تموز بیاندیشد.

هیچ کس چنان خطری را به چنان خاطره ای تاب نیاورد، از اینکه خیال خوبی ها درمان بدی ها نیست بلکه صدچندان بر زشتی آن ها می افزاید. 

نویسنده: ايمان جعفرزاده
منتظر فرج|
|۱۳۹۶/۱۲/۶ ۱۰:۰۹
پاسخ
بزک نمیر بهارم میآد ......
ارسال نظر
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرودشت نا در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید:
1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.
نام

ایمیل شما
نظــر


آخرین عناوین

آرشیو

پربازدیدترین

آرشیو