»»

آدرس کانال مرودشت
اینستای سایت
مرودشت نا در آپارات
پاتوق فعالان فضای مجازی
وبلاگ
عضویت در خبرنامه
چاپ دانلود ارسال

یک مسئول نورآبادی از مرودشت رفت

۲۰ فروردين ۱۳۹۷ - ۲۳:۱۷:۵۳ کد مطلب: 7612


یک مسئول نورآبادی از مرودشت رفت

به گزارش سایت خبری مرودشت نا به نقل از خبر نورآباد، بر اساس گزارش های دریافتی، تغییر مدیریت به اداره تعاون روستایی شهرستان ممسنی رسید تا علی گودرزی رئیس فعلی جای خود را به رضا گودرزی دهد.

بر اساس این گزارش رضا گودرزی از فرزندان ممسنی و از نیروهای سازمانی تعاون روستایی میباشد که در حال حاضر معاونت تعاون روستایی مرودشت را بر عهده دارد.همچنین وی مورد تایید سازمان و از گزینه های پیشنهادی رئیس فعلی تعاون روستایی ممسنی میباشد که بیش از 20 سال سابقه کار دارد.

شایان ذکر است گزینه معرفی شده با هماهنگی های صورت گرفته از سوی فرمانداری ممسنی روز سه شنبه طی مراسمی بعنوان رئیس جدید تعاون روستایی ممسنی معارفه میگردد.

یک منبع آگاه در این خصوص به خبرنگار ما گفت: تقریبا مدت یک سالی بود که علی گودرزی درخواست ایجاد تغییر را داده بود و اکنون در راستای درخواست وی این تصمیم لحاظ شده است.

علی گودرزی رئیس تعاون روستایی ممسنی ضمن تایید ادعای فوق بیان داشت: بنده خود پیگیر تغییر مدیریت بوده و 5 سال باقی مانده خدمتم را در اداره جهاد بعنوان کارشناس میگذرانم.
ارسال نظر
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرودشت نا در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید:
1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.
نام

ایمیل شما
نظــر


آخرین عناوین

آرشیو

پربازدیدترین

آرشیو