به گزارش دریافتی سایت خبری مرودشت نا، همزمان با هفته دفاع مقدس، با حضور جمعی از مسئولان و بسیجیان شهرمرودشت دفتر پایگاه مقاومت بسیج شهیدان موسوی نژاد در مسجد ابوالفضل (ع) این شهر افتتاح شد.
سرهنگ پاسدار هاشم جمالی فرمانده سپاه مرودشت ضمن گرامیداشت هفته دفاع مقدس و یاد شهدا، در آیین افتتاح این دفتر بسیج با اشاره به اهمیت مسجد به عنوان مرکز رشد و تربیت صحیح اسلامی گفت: مسجد همواره در طول تاریخ محلی برای پروش جوانان بوده که مدیریت و فرماندهی این مرکز به عهده امام جماعت و سنگربان آن هئیت امنا ودر انقلاب اسلامی بسیجیان سربازان این سنگر الهی بوده اند.
سرهنگ جمالی زینت مسجد را اهالی مسجد دانست و تاکید کرد: چه زینتی زیباتر از حضور جوانان و بسیجیان است که باعث رونق این مرکز الهی می شود.
آیت الله موسوی نژاد امام جماعت مسجد ابوالفضل (ع) و رئیس حوزه علمیه شهرستان مرودشت نیز با اشاره به فعالیتهای انقلابی این مسجد در قبل و بعد از انقلاب حضور بسیجیان در فعالیتهای این مسجد را ارزشمند دانست.
وی بیان کرد: فعالیتهای بسیجیان در این مسجد در قالب گروه مقاومت بسیج بوده و با ارتقاء و افتتاح دفتر پایگاه مقاومت بسیج شهیدان موسوی نژاد زمینه فعالیتها گسترده تر خواهد شد.