به گزارش سایت خبری مرودشت نا،

به گزارش خبرگزاری فارس، مجید صالح سرمربی فجر شهید سپاسی در کنفرانس خبری بعد از بازی به خبرنگاران گفت: ابتدا به هواداران هر دو تیم و همچنین به تیم خوب قشقایی تبریک می‌گویم. تیم آنها بهتر از ما عمل کرد و توانست پیروز بازی شود, مانیز به تلاشمان ادامه خواهیم داد و تا زمانی که مجموعه فجر به من اعتماد دارد دست از تلاش بر نخواهیم داشت.

وی افزود: امروز اتفاقاتی افتاد که من هیچگاه شاهد آن نبودم. مگر در دربی شهر تهران یا خوزستان یا اصفهان چنین مسائلی را شاهدیم؟ مگر می‌شود ابتدای بازی که هر دو تیم آماده مسابقه هستند بازی ۲۰ دقیقه بخاطر نبود اورژانس معطل شود؟مگر می‌شود وقتی تیم ما در دقیقه ۸۰ در شرایط کاملا حمله می‌باشد بازی به دلیل قطع نور یک‌ساعت تعطیل شود؟ امروز فقط از لحاظ کمی بازی برگزار شد و نتیجه هم به نفع تیم قشقایی رقم خورد ولی از لحاظ کیفی اتفاقاتی که شاهد آن بودیم بازی را به نازل‌ترین سطح ممکن رسانید که فقط می‌توان متعجب بود از این همه اتفاق گوناگون در یک بازی فوتبال.

سرمربی فجر در ادامه در خصوص مشکل عدم گلزنی تیمش افزود: به هرحال بضاعت تیم ما در شرایط کنونی همین مقدار است و ما می‌بایست تا نیم فصل هم صبر کنیم و هم به فکر سازندگی در ردهای سنی باشگاه باشیم.

وی ادامه داد: در شرایط کنونی نمی‌توانیم بازیکن اضافه کنیم و ضمن قبول نقاط ضعف و اشتباهات فنی تیم  باید اذعان کنم بعضی از نفرات ما در سطح لیگ یک نمی‌باشند و ما  در نیم فصل حتما یکسری جابجایی ها صورت خواهیم داد.

صالح در خصوص قضاوت شریفی گفت: ضمن احترام به داوری و اینکه قصد توجیه باخت را ندارم ولی مطمئن هستم به راحتی داور از دو خطای محرز و اشکار پنالتی برای تیم (خطا روی حمید جوکار و عباس بوعذار) چشم پوشی کرد که قطعا اعتراض خود را از مسیر قانونی از طریق باشگاه دنبال خواهیم کرد و مراتب اعترض خود را بصورت مکتوب به کمیته محترم داوران اعلام خواهیم کرد.

وی در خاتمه از همه هواداران خونگرم شیرازی که بدون کوچکترین توهین تنها به تشویق تیم خود پرداختند تشکر و قدردانی نمود.

انتهای پیام/Source link