به گزارش سایت خبری مرودشت نا،

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، مسابقات سلاح‌های بادی آسیا در حالی آبان‌ماه به میزبانی کویت برگزار می‌شود که به احتمال زیاد تیم ملی تیراندازی کشورمان به این مسابقات اعزام نمی‌شود.

افزایش ارز باعث شده تا فدراسیون نتواند برای این مسابقات تامین اعتبار کند به همین دلیل مسئولان فدراسیون تیراندازی در تلاش هستند تا این هزینه‌ را برای مسابقات مهمتر از جمله جام جهانی دهلی انجام دهند که سهمیه المپیک نیز در آن توزیع می‌شود.

رضا ملک‌محمدی دبیر فدراسیون تیراندازی در گفت‌وگو با فارس در این باره گفت: فکر نمی‌کنم وزارت ورزش بتواند برای مسابقات کویت تامین اعتبار کند. این مسابقات با هزینه هتل، رفت و آمد و هزینه مربیان فکر نمی‌کنم کمتر از ۴۰۰ میلیون تومان شود. ورزشکاران ما آماده هستند اما مسابقات کویت هم چندان رقابت‌های مهمی نیست.

وی افزود: بودجه ما به این مسابقات نمی‌رسد به همین دلیل تلاش می‌کنیم این هزینه را برای جام جهانی دهلی که اوایل سال ۲۰۱۹ برگزار می‌شود و سهمیه المپیک دارد، انجام دهیم.

دبیر فدراسیون تیراندازی در پاسخ به این سوال که به نظر می‌رسد مهلت ثبت‌نام هم برای مسابقات کویت تمام شده، عنوان کرد: مهلت ثبت‌نام اولیه تمام شده اما می‌توان با جریمه در مسابقات شرکت کرد. البته باز هم می‌گویم مسابقات سلاح‌های بادی آسیا در کویت جزو مسابقات هدف‌دار ما نبود.

انتهای پیام/سSource link