به گزارش سایت خبری مرودشت نا،

به گزارش خبرگزاری فارس، اولین اردوی تیم فوتبال امید بعد از بازی‌های آسیایی از ۱۰ مهر در تهران آغاز شد. این اردو دو مرحله داشت. در مرحله اول تعدادی از بازیکنان که کمتر عملکرد آنها ارزیابی شده بود از سوی کادرفنی دعوت شدند و طی یک هفته عملکرد آنها مورد آنالیز دقیق قرار گرفت.

مرحله دوم این اردو از ۱۸ مهر با حضور بازیکنان اصلی و تعدادی از نفرات انتخاب شده از اردوی مرحله اول آغاز شد و همچنان ادامه دارد.

اردوی فعلی تیم امید برخلاف دوره‌های قبل در زمین آکادمی برگزار نمی‌شود. تیم امید با توجه به اردوی تیم ملی بزرگسالان و حضور در هتل آکادمی در مجموعه یزدان مستقر شده است.

تیم امید با توجه به شرایط موجود مجبور شده تمرینات خود را در چهار زمین مختلف برگزار کند و هر روز برای هماهنگی جهت انجام تمرین با مشکل رو به رو است.

با وجود همه این موارد مسئله دیگری که این روزها خبر ساز شده بحث عدم استفاده تیم امید و سایر تیم‌های ملی به جز تیم ملی بزرگسالان از مجموعه پک است.

بعد از اینکه حمید استیلی در مصاحبه‌ای اعلام کرد حتی اجازه دیدن مجموعه پک را به دست نیاوردند مدیر رسانه‌ای تیم ملی بزرگسالان به این موضوع واکنش نشان داد و اعلام کرد این صحبت‌ها برای پوشش دادن عملکرد تیم امید در بازی‌های آسیایی مطرح می‌شود!

در همین راستا مسئولان تیم امید  نامه‌ای خطاب به محمدرضا ساکت دبیرکل فدراسیون فوتبال تنظیم و درخواست کردند  به آنها در مورد اینکه آیا می‌توانند از امکانات مجموعه پک استفاده کنند یا نه به صورت کتبی تا روز یکشنبه پاسخ بدهند تا تیم امید تکلیف خود را در این مورد بداند.

قطعا پاسخ مسئولان فدراسیون فوتبال در این مورد می‌تواند کلید حل این معما باشد. اگر پک مجموعه‌ای متعلق به فوتبال ایران است باید استفاده از آن برای تمامی تیم‌های ملی بلا مانع باشد.

تیم امید برای پایان دادن به حسرت ۴۴ سال عدم راهیابی به المپیک نیاز به حمایت دارد و با این شرایط و مشکلاتی که وجود دارد کار بسیار سخت به نظر می‌رسد‌.

انتهای پیام/اSource link