به گزارش سایت خبری مرودشت نا، حسین محمدی در آیین معارفه رئیس هیئت ورزش‌های ناشنوایان شهرستان مرودشت اظهار داشت: محمدی رئیس هیئت ورزش‌های ناشنوایان فارس بیان داشت: ورزش مرودشت پتانسیل‌های فراوانی دارد و ورزشکاران این شهرستان در عرصه‌های مختلف همواره مدال‌های خوش‌رنگی را برای جامعه ورزشی مرودشت به ارمغان آورده‌اند.

وی افزود: ناشنوایان مرودشت نیز با حضور در عرصه‌های المپیک و جهانی و کسب مدال‌های رنگین، پرچم پرافتخار کشورمان را در میدان‌ها مختلف به اهتزاز درآوردند.

رئیس هیئت ورزش‌های ناشنوایان استان فارس بیان کرد: حمایت همه‌جانبه از ناشنوایان ورزشکار مرودشت باید یکی از مهم‌ترین دغدغه‌های اداره ورزش و جوانان مرودشت باشد و اماکن و تجهیزات ورزشی مناسب در اختیار ورزشکاران قرار گیرد.

وی مرودشت را یکی از قطب‌های ورزش‌های ناشنوایان فارس دانست و ابراز داشت: با توجه به ظرفیت‌های گسترده ورزش‌های ناشنوایان مرودشت در سطح استان، به‌زودی راه‌اندازی دو پایگاه استعدادیابی کاراته و دوومیدانی در سطح شهرستان مرودشت کلید می‌خورد.

محمدی تصریح کرد: مسابقات ملی دوومیدانی بزرگ‌سالان در بهار ۹۸ برگزار می‌شود و با توجه به راه‌اندازی پیست تارتان شهرستان مرودشت و پتانسیل ورزشکاران مرودشتی، می‌توان با هماهنگی‌های لازم این مسابقات را به میزبانی این شهرستان برگزار کرد.

در این نشست مصطفی کشاورز رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان مرودشت بیان داشت: ورزش مرودشت از پتانسیل‌های خوبی برخوردار است و در اکثر رشته‌های ورزشی، ورزشکاران مرودشتی در عرصه‌های ملی، بین‌المللی و جهانی صاحب‌عنوان و مدال هستند.

وی از توسعه اماکن ورزشی مرودشت خبر داد و گفت: به‌زودی پیست تارتان در مرودشت راه‌اندازی می‌شود و بعد از شیراز، مرودشت دومین شهرستانی است که پیست تارتان در آن به بهره‌برداری می‌رسد.

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان مرودشت ابراز داشت: ناشنوایان مرودشت پس از راه‌اندازی پیست تارتان می‌توانند در رشته دوومیدانی ورود کرده و از امکانات این پیست نهایت استفاده را ببرند.

کشاورز بیان داشت: برخی از ورزشکاران ناشنوای مرودشت در حال حاضر جزء نام‌آوران ورزش کشور هستند که در مسابقات بین‌المللی و المپیک صاحب‌عنوان بوده و با حمایت از ورزشکاران ناشنوا می‌توانیم شاهد درخشش بیشتر این ورزشکاران باشیم.

وی تصریح کرد: در هر رشته‌ای که تعداد ورزشکاران ناشنوا به حدنصاب برسد، اماکن ورزشی آن رشته را در اختیار ورزشکاران قرار می‌دهیم.

در این جلسه ناصر زارع به‌عنوان رئیس هیئت ورزش‌های ناشنوایان شهرستان مرودشت معرفی و حکم مسئولیت وی ابلاغ شد.

همچنین در این نشست از مژده مردانی دارنده مدال طلای المپیک ناشنوایان تجلیل شد.