به گزارش سایت خبری مرودشت نا، همایش(مجازیست) با همت سازمان فضای مجازی سپاه فجر فارس، صدا و سیمای مرکز فارس و با حضور فعالان فضای مجازی استان فارس در شیراز برگزار و از فعالان در این عرصه تقدیر به عمل آمد.

در این گردهمایی کتاب «هنرمند جهادگر» که تقریظ مقام معظم رهبری را دارد و درخصوص زندگی مرحوم سید محمد ساجدی، هنرمند جهادگر استان فارسی است و در سال جاری در اثر تصادف به لقای ایزدی پیوست، رونمایی شد.
 
در این رویداد از مجموعه موسیقی چله عزت که حاوی پنج موسیقی فاخر انقلابی است و  همچنین پایگاه جامع و تخصصی آموزش‌های رسانه‌ای به آدرس savadrasane.ir که حاوی مطالب و فایل‌های آموزشی در زمینه‌های مختلف از جمله آموزش سواد رسانه‌ای و آموزش نرم‌افزارها برای تولید محتواست رونمایی شد. 
در این مراسم که با اجرای مژده لواسانی برگزار شد، مدیرکل صدا و سیمای استان فارس، مدیرکل شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی، جانشین فرمانده سپاه فجر فارس و جمعی از مدیران و نخبگان فعال در فضای مجازی حضور داشتند. نصرت الله لطفی، رئیس ستاد بزرگداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب و دکتر نوری، قائم مقام فضای مجازی رسانه ملی از سخنرانان مراسم بودند.