به گزارش سایت خبری مرودشت نا، حجت الاسلام و المسلمین حمیدرضا رستگار؛ امام جمعه بخش سیدان در خطبه های نماز جمعه با اشاره به اینکه مقام معظم رهبری کلیات را گوشزد می کنند اظهار داشت: وظیفه تحلیل گران است که فرمایشات رهبر معظم انقلاب را برای مردم روشنگری کند.

رستگار افزود: مردم و مسئولین باید در مقابل آرایش جنگی دشمنان، آرایش مناسبی بگیرند که در اولین قدم بایستی حفظ وحدت بین مردم و مسئولین باشد که شرط قدرت در گرو اتحاد است.

خطیب نماز جمعه بخش سیدان بر حضور همه مردم و مسئولین در میدان جنگ اقتصادی تاکید کرد.

وی با بیان اینکه کسانی که در وضعیت فعلی اقتصادی و گرانی سیاه نمایی می کنند و القای ناامیدی، خیانت کار هستند عنوان کرد: در شرایط فعلی کشور، دولت بایستی توجه ویژه ای به محرومان و قشر ضعیف داشته باشد و رسیدگی بیشتری انجام دهد.

رستگار تمرکز بر رونق تولید را یکی از آرایش های جنگی در مقابل دشمن دانست و تصریح کرد: با رونق گرفتن خط تولید در مقابل جنگ اقتصادی دشمن در حال مقابله خواهیم بود.

خطیب نماز جمعه بخش سیدان خاطرنشان کرد: برخی از رسانه ها و روزنامه ها مشکلات اصلی کشور را رها کرده و کار تبلیغات انتخاباتی را شروع کرده اند در صورتی که باید الان راه کار برای فرار از مشکلات اقتصادی را بیان کنند نه تبلیغات انتخاباتی سال ۱۴۰۰ چرا که تبلیغات بیش از حد کشور را به سمت دوقطبی شدن می برد.

وی تصریح کرد: مردم ایران از کاهش تعهدات برجام توسط شورای عالی امنیت ملی حمایت و در مقابل دشمنان ایستادگی می کنند.
انتهای پیام/