به گزارش سایت خبری مرودشت نا، سرهنگ جمالی، فرمانده ناحیه سپاه مرودشت در مراسم ارتحال امام (ره) در مصلی نماز جمعه شهر سیدان با بیان اینکه این مراسم مجلس ختم نیست بلکه تجدید بیعت با امام و رهبری است اظهار کرد: امام کار بزرگی را کرد که آرزوی انبیا الهی بود، امام مسیر و تاریخ را عوض کرد.

فرمانده سپاه مرودشت گفت: اسلام در زمان قبل از انقلاب در اوج مظلومیت بود و مسلمین جهان به عنوان جهان سومی و مردمی بدبخت شناخته می شدند.

وی با اشاره به اینکه در دنیا مسلمین دنیا ارتش نداشتند و یا وابسته به استعمار بود عنوان کرد: هر انقلابی و هر حکومتی که بخواهد براندازد باید از ۲ روش استفاده کند که یکی کودتا و دیگری با ابزار قدرت مندان و ثروت مندان است که امام راحل این دو را نداشت.

جمالی تصریح کرد: امام همانند پیامبر اکرم چندسال به کادر سازی برای انقلاب وقت گذاشتند و وقتی پیامی را در فرانسه صادر می کرد تا انتهایی ترین روستا در کشور این پیام به مردم می رسید.

فرمانده سپاه مرودشت با اشاره به اینکه مسلمین در طول تاریخ کم از نفاق ضربه نخورده اند بیان کرد: بعد از پیروزی انقلاب، اسلام از مظلومیت خارج شد که از ثمرات انقلاب بود و به برکت انقلاب، امام به مسلمین جهان عزت بخشید.

وی با تاکید بر اینکه انقلاب امام امروزه جهانی شده است خاطرنشان کرد: امام اسلام ناب محمدی را احیا کردند و بایستی پشت سر ولی حرکت کنیم با حفظ بصیرت و منتظر ظهور امام زمان (عج) باشیم.

خبرنگار: محمدرحیمی
عکاس: سید حسین سجادیان