به گزارش سایت خبری مرودشت نا،  نشست ساماندهی گلزار شهداء شهر سیدان با حضور رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان مرودشت و مسئولین شهر سیدان در بخشداری سیدان برگزار شد.

زارع، رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان مرودشت با اشاره به اینکه وجه مشترک ما این است که با کمک همدیگر در بحث ساماندهی گلزار شهداء یک اتفاق خوب رخ بدهد، بیان کرد: طی جلسات قبلی بنا بر این بوده که گلزار شهر سیدان با مشارکت مردم و بنیاد شهید ساماندهی شود.

وی با تاکید بر اینکه قرار نیست در همه جا سیاست گذاری کنیم گفت: طرح ساماندهی گلزارشهداء شهر سیدان با اعتبار ۱۰۰ میلیون تومانی تا قبل از ماه محرم آماده می شود که مابقی هزینه بایستی به صورت مشارکتی دریافت شود.

عبدالعلی غلامی، شهردار سیدان با بیان اینکه موضوع اعتبار ساماندهی گلزار سیدان برای اردیبهشت ماه سال ۹۷ است، تاکید کرد: اگر در سال ۹۷ این مبلغ تخصیص داده شده بود با توجه به افزایش قیمت ها، الان پیشرفت بهتری داشت.

 

وی عنوان کرد: زیر ساخت گلزار شهدای شهر سیدان با مشارکت شورا و شهرداری انجام شد و خانواده شهداء حق دارند و بایستی هرچه زودتر این مبلغ تخصیص داده شود تا پروژه شروع به کار کند و شورای اسلامی شهر و شهرداری در کنار بنیاد شهید است تا این بحث کلید بخورد.

در پایان جلسه ریاست بنیاد شهید و امور ایثارگران قول مساعدت را داد که در اسرع وقت اعتبار طرح ساماندهی گلزار شهداء شهر سیدان به شهرداری سیدان تخصیص داده شود تا استارت پروژه هرچه زودتر زده شود.

پایان/