به گزارش سایت خبری مرودشت نا، ربابه محمدی مربی کاراته بخش سیدان در گفتگو با خبرنگار مرودشت نا با اشاره به اینکه به مدت ۱۵ سال در حرفه ورزش فعالیت دارم اظهار داشت: در این مدت ۱۵ ساله در رشته های ورزشی دفاع شخصی، آمادگی جسمانی و کاراته فعالیت داشته ام که ۵ سال را به صورت تخصصی در حرفه کاراته مشغول هستم.

وی با بیان اینکه در شهر سیدان ۴ سال است به عنوان مربی مشغول به کار هستم گفت: گشترش ورزش در بین مردم و بها دادن به دختران از جمله اهداف من است.

محمدی تصریح کرد: یقین دارم در این رشته ورزشی، بچه های سیدان به قهرمانی در مسابقات مختلف می رسند که این برای شهر سیدان یک افتخار است.

مربی کاراته بخش سیدان عنوان کرد: در حال حاضر ۱۵ ورزشکار در شهر سیدان با من تمرین می کنند که از این تعداد زهرا سجادیان فرزند کرامت، آتنا سجادی، احمدرضا کلاهی، سیده نرگس سجادیان، نرجس سجادیان، زهرا سجادیان فرزند جلیل، فاطمه عبدالیوسفی و محمدرضا شیرین سخن در مسابقات بین المللی، اوراسیایی، کشوری و استانی موفق به کسب مقام در جایگاه های اول تا سوم شده اند و حتی برخی چندین مرتبه در مسابقات به سکوی قهرمانی رسیدند.

وی تاکید کرد: علارغم اینکه از سوی اداره ورزش و جوانان بخش سیدان حمایت هایی صورت گرفته اما از سوی دیگر مسئولین نیز توقع است که حداقل بچه هایی که در مسابقات افتخار آفرینی می کنند را تشویق کنند.

محمدی خاطرنشان کرد: تشویق ها باعث می شود که میل به ورزش در مردم بیشتر شود و البته باید این نکته را در نظر گرفت که از سوی دیگر مسئولین در سال های گذشته حمایت هایی در خصوص ورزش صورت گرفت اما در امسال حمایت خاصی صورت نگرفت.

مربی کاراته بخش سیدان با اشاره به اینکه بایستی همه بچه هایی که مقام می آورند با یک نگاه دیده شوند گفت: قدردانی از بچه ها تنها توقعی است که ما داریم، آن هم بایستی به گونه ای باشد که همه به یک چشم دیده شوند.

وی تصریح کرد: متاسفانه با توجه یه اینکه هزینه مسابقات را باید خود بچه ها تامین کنند در این بخش بایستی یک اتفاق بیافتد که همه هزینه ها به روی دوش خانواده ها نباشد.

ورزشکاران رشته کاراته بخش سیدان تاکید کردند: امکانات باشگاه و تشویق ورزشکاران باید در اولویت باشد و در صورت امکان جلسه ای با حضور مسئولین شهر گرفته شود تا صدای ورزشکاران و دغدغه های شان شنیده شود.

پایان/