به گزارش سایت خبری مرودشت نا به نقل از ایرنا، امام جمعه مرودشت گفت: ملت قهرمان ایران در ۸ سال دفاع مقدس که بیش از ۴۰ کشور دنیا به طرف مقابل ما در این نبرد کمک می کردند، با استمداد از خداوند، استقامت و پایداری، اطاعت از ولی فقیه خود، حرکت جهادی و تفکرات بسیجی، ابهت شرق و غرب را در هم شکست.

امام جمعه مرودشت در یادواره شهدا حجت الاسلام قنبرعلی احمدی، یکشنبه دریادواره شهدای روستای آب انار از توابع فاروق شهرستان مرودشت افزود: امروز جامعه ما به برکت نام و یاد شهدا و دستاوردهای آنان پویا و زنده است و باید همان گونه که شهدای ما برای حفظ ارزش ها و آرمان های مقدس انقلاب اسلامی جانفشانی کردند ما نیز ادامه دهنده راه آنان باشیم.

وی بیان داشت: دولتمردان ما نیز به برکت خون های پاک شهدا در مذاکرات هسته ای با گروه ۱+ ۵ آنان را وادار به پذیرش به رسمیت شناختن حقوق هسته ای ایران کردند و به تمام دنیا ثابت کردند که دانش هسته ای کشورمان تهدیدی برای جهان نیست.

امام جمعه مرودشت در بخش دیگری از مطالب خود گفت: دشمن از طریق نفوذ فرهنگی در صدد رواج ابتذال، بی بند و باری و در نهایت فروپاشی خانواده هاست.

احمدی ادامه داد: مسوولان و مردم باید هوشیار باشند که این تنها راهی است که دشمنان انقلاب اسلامی می کوشند از این طریق بر کشور و ملت ما تسلط یابند.

در این آیین از خانواده های شهیدان بهنام و غلامرضاکاکایی با اهدای لوح تقدیر شد.

شهرستان مرودشت در فاصله ۴۵ کیلومتری شمال شیراز واقع شده است.