به گزارش سایت خبری مرودشت نا، خطیب جمعه مرودشت در جمع نمازگزاران بیان داشت: امروز برخی مسلمانان با شعارهای اسلامی نظیر " لااله الا الله " همانند دوران امام علی(ع) به جنگ با اسلام آمده اند.

احمدی امام جمعه مرودشت

حجت الاسلام و المسلمین قنبرعلی احمدی افزود: مسلمانان نامبرده به ظاهر آیات قرآن را به زبان می آورند اما از حقیقت و ماهیت قرآن چیزی نمی دانند.

احمدی تصریح کرد: غدیر نمایشگاه اقتدار در سایه امامت و ولایت است و ما در سایه ولایت دارای امن ترین جایگاه در چهار گوشه منطقه هستیم و مقتدرترین کشور در مقابله با بیگانگان هستیم.

دلاور القاصی مهر فرمانده انتظامی مرودشت

وی در خصوص فاجعه منا بیان داشت: حادثه منا دل هر آزاده ای را در به درد آورد زیرا بسیاری از کسانی که برای انجام مناسک حج عازم سرزمین وحی شده بودند، ناجوانمردانه و تشنه کشته شدند.

وی افزود: بی کفایتی عربستان در خصوص مدیریت حجاج همواره در طول تاریخ مشاهده شده است اما حادثه منا اوج بی کفایتی عربستان است و باید کمیته حقیقت یاب تشکیل و این مسئله را پیگیری نماید و مدیریت حج به کنفرانس اسلامی و دیگر کشورهای اسلامی نظیر ایران داده شود.

احمدی ضمن تبریک هفته نیروی انتظامی بیان داشت: نیروی انتظامی باید با هوشیاری و تلاش شبانه روزی با هنجارشکن ها و کسانی که به حمل و قاچاق سلاح، سرقت منازل، توزیع مواد مخدر و اجرای حرکت های مبتذل در شهر می پردازند مبارزه کنند و مردم هم همکاری خواهند کرد.  

برومندی نماینده مرودشت, القاصی مهر فرمانده نیروی انتظامی رودشت

وی در خصوص عدم انخاب شهردار مرودشت بیان داشت: اینکه شورای شهر مرودشت تاکنون در خصوص شهردار تصمیمی نگرفته اند و برخی از اعضای شورای شهر در جلسات شرکت نمی کنند زیبنده دومین شهر استان نیست.

وی افزود: اعضای شورای شهر باید جایگاه خود را ببینند و توجه نمایند که مرودشت ۱۲۰۰ شهید را تقدیم نظام جمهوری اسلامی نموده است و مردم مرودشت مردمی باشعور و منطقی هستند.

نیروی انتظامی مرودشت در مصلی نماز جمعه

وی تصریح کرد: نماینده مجلس نماینده همه مردم است و نماینده مرودشت چندین بار قسم یاد کرده است که به دور از همه مسائل، دنبال این است که به همه افکار و اندیشه ها خدمت کند.

وی اظهار داشت: مردم فهیم هستند و می دانند چه کسی خدمت خالصانه می کند و چه کسی خدمت نمی کند و جایگاهی را اشغال کده و در سطح کلان به مردم خیانت می کند و مردم به امر ولایت ساکت و آرام هستند.

نمازجمعه مرودشت

مصلی نمازجمعه مرودشت

امام جمعه مرودشت

قنبرعلی احمدی امام جمعه مرودشت