به گزارش خبرنگار سایت خبری مرودشت نا از سیدان، امام جمعه سیدان در جمع نمازگزاران بیان داشت: حادثه منا نشان دهنده بی کفایتی آل سعود است و آل سعود باید پاسخگو باشد.

حجت السلام و المسلمین اکبر روح اللهی بیان داشت: کشورهای اسلامی باید به این فکر باشند که اداره حرمین شریفین مکه و مدینه را به عهده بگیرند چون آل سعود در طول تاریخ بی کفایتی خود را بارها نشان داده است.

فرمانده نیرو انتظامی سیدان, اخبار سیدان

روح اللهی افزود: حجاجی که در حادثه منا جان باخته اند سعادت داشته اند که در سرزمین وحی و در حال احرام جان خود را از دست داده اند.

وی افزود: آل سعود باید پاسخگو باشد و مسئله حقوقی و قضایی حادثه منا باید پیگیری گردد و علت حادثه مشخص گردد.

وی ضمن تبریک هفته نیروی انتظامی بیان داشت: نیروی انتظامی، نیرویی فعال، بی توقع و پرکار است که بدون هیچ چشمداشتی  به مردم خدمت می کنند و امنیت و آسایش را برای جامعه اسلامی به ارمغان می آورند.

روح اللهی امام جمعه مرودشت

روح اللهی افزود: اینکه انتظار داشته باشیم تمام کارها را نیروی انتظامی انجام دهد صحیح نیست و اینکه نیروی انتظامی هم انتظار داشته باشد تمام کارها را مردم انجام ندهند صحیح نیست و همه باید دست در دست یکدیگر داده و ناهنجاری های اجتماعی را رفع کنیم.

وی تصریح کرد: هر روز باید روز عید غدیر خم باشد و ما هر روز باید به دنبال ولایت باشیم و دستورات ولی فقیه را انجام دهیم.

مصلی نماز جمعه سیدان

وی اظهار داشت: تجاوز عربستان به مردم یمن و کشتار هزاران نفر را محکوم می کنیم و اعلام می کنیم که آل سعود با زور نمی تواند کشوری را در دست بگیرد و نتیجه این کار آنها چیزی جز رسوایی نیست و ملت یمن از استقامت، صبر و بردباری دست بر نمی دارد.