به گزارش سایت خبری مرودشت نا، ۷ کاراته کای فاروقی در مسابقات کشوری در جایگاه های اول تا سوم در رده نونهالان، خردسالان، نوجوانان، جوانان و بزرگ سالان قرار گرفتند.

سیده زهرا زارع در گفتگو با خبرنگار مرودشت نا اظهار داشت: ۳ ماه است که در ورزش فعالیت می کنم و چون به رشته ورزشی کاراته علاقه مند بودم در این رشته فعالیت خود را آغاز کرده ام.

وی بیان کرد: در این دوره از مسابقات در رده سوم قرار گرفتم و هدفم در آینده این است که در دیگر مسابقات در جایگاه نخست باشم تا در آینده بتوانم برای شهرم به عنوان مربی فعالیت کنم.

مهشید دهقانیان گفت: از کودکی به رشته ورزشی کاراته علاقه داشتم اما به خاطر بعد مسافت تا شهرستان نمی توانستم در کلاس های این رشته شرکت کنم، بعد از شروع به کار این رشته در شهر فاروق با مربی گری خانم محمدی حدود ۳ ماه است در این رشته فعالیت خود را آغاز کرده ام.

وی عنوان کرد: با تلاش مربی و پشتکار خودم توانستم در مسابقات کشوری به مقام دوم برسم البته اگر تلاش بیشتری کرده بودم می توانستم در جایگاه نخست قرار بگیرم گرچه آینده امید دارم در دانشگاه افسری قبول شوم.

رویا عرب زاده دیگر کاراته کای فاروقی در گفتگو با خبرنگار مرودشت نا اضافه کرد:  ۳ ماه است که در رشته کاراته فعالیت می کنم چرا که به این رشته علاقه مند بودم و توانستم در این دوره از مسابقات با تلاش مربی و پشتکار خودم جایگاه دوم را کسب کنم.

وی تاکید کرد: از مسئولین خواستاریم که تجهیزات سالن فعلی را بیشتر کنند تا برای تمرینات مشکلی نداشته باشیم چرا که قهرمانی در سطح و رده های مختلف برای شهر یک افتخار است.

ملیکا زارع اضافه کرد: ۸ ماه در ورزش فعالیت می کنم که ۳ ماه را به صورت تخصصی در رشته ورزشی کاراته شروع به فعالیت کرده ام.

وی تصریح کرد: با دیدن تمرینات کاراته به این رشته ورزشی علاقه مند شدم و این علاقه مندی باعث شد در مسابقات کشوری مقام دوم را کسب کنم و خودم را برای مسابقات بعدی آماده می کنم که مقام نخست را کسب کنم.

زارع گفت: این دوره از مسابقات کشوری بوده چرا هیچ یک از مسئولین استان حتی یک تقدیر و تشکر هم نکردند؟ آیا این یک افتخار برای شهر نیست که در روز استقبال به جز بخشدار سیدان و برخی مسئولین شهر سیدان هیچ یک از مسئولین فاروق حضور نداشتند؟!

مهشید زارع بیان کرد: با تلاش های استادم و پشتکار خودم توانستم با ۳ ماه تمرین در مسابقات کشوری به مقام سوم برسم.

وی افزود: هدفم بازی در تیم ملی ایران است تا در آنجا برای کشورم یک افتخار باشم و بتوانم مقام کسب کنم.

زهرا دهقانی با بیان اینکه افتخارآفراینی از هدف های من در آینده نسبت به ورزش است تاکید کرد: از مربی خود انتظار دارم با تمرینات سخت و فشرده تر برای مسابقات بعدی ما را زودتر آماده کند.

وی تصریح کرد: از مسئولین شهر و بخش توقع داریم تفاوتی بین پسران و دختران قائل نشوند و هردو با یک چشم دیده شوند چرا که حمایت و تشویق مسئولین باعث دلگرمی و موفقیت ورزشکاران می شود.

شقایق نبی دیگر کاراته کای فاروقی اظهار داشت: با ۲ ماه تمرین توانستم در مسابقات کشوری سوم شوم و از مربی خودم تقاضا دارم که تمرینات را فشرده تر انجام دهد تا برای مسابقات بعدی زودتر آماده شوم تا بتوانم به مقام نخست برسم.

کاراته کاهای فاروقی از مسئولین انتظار داشتند تفاوتی بین پسران و دختران قائل نشوند و حداقل در جمع ورزشکاران حضور پیدا کنند تا این ورزشکاران را بشناسند.

لازم به ذکر است تمرینات رشته ورزشی کاراته شهر فاروق در مهدکودک آفرینش برگزار می شد که با توجه به شروع کلاس ها به یک سالن ارجاع داده شده است.

پایان/