به گزارش سایت خبری مرودشت نا، مرضیه سجادیان تکواندو کار سیدانی در گفتگو با خبرنگار مرودشت نا اظهار داشت: به مدت ۹ سال در ورزش فعالیت می کنم که در میان در رشته های والیبال، اسکیت، کونگ فو، ژیمناستیک فعالیت می کردم و ۲ سال است که در رشته تکوندو به صورت تخصصی در حال فعالیت ام.

وی گفت: علارغم اینکه در دیگر شهرها به رشته تکواندو توجه ویژه ای می شود اما در شهر سیدان این گونه نیست و چون یک رشته انفرادی است به این رشته علاقه زیادی دارم و در این رشته اگر تلاش کنیم پیشرفت های چشم گیری را شاهد خواهیم بود.

سجادیان عنوان کرد: علارغم اینکه با کمترین امکانات در حال تمرین هستیم و هرگز برای نبود امکانات از اهداف خود نا امید نمی شوم حضور در میادین آسیایی و افتخارآفرینی برای کشور و شهرم از اهداف من است.

تکواندو کار سیدانی با تاکید بر اینکه در شرایط سخت روح انسان نیاز به آرامش دارد که ورزش یکی از این گزینه ها است افزود: از مسئولین شهر توقع داریم در صورت امکان امکانات باشگاه را تامین کنند چرا که ورزشکاران برای شهر افتخارآفرینی می کنند و حداقل از ورزشکاران در یک مراسم تجلیل کنند.

وی افزود: بایستی فرهنگ سازی شود که ورزش فقط برای تعطیلات تابستان نیست و در کنار درس باید ورزش هم در دستور کار خانواده ها برای فرزندان قرار بگیرد.

سجادیان بیان کرد: پیشرفت در ورزش منوط به آموزش های مربی است که از مربی خودم در این راستا تقدیر میکنم که من توانستم با اولین حضور در مسابقات کشوری موفق به کسب مقام سوم شوم.

تکواندو کار سیدانی گفت: امید دارم با کسب دیگر مقامات در سطح های مختلف  بتوانم پاسخ زحمات مربی و خانواده ام را بدهم چرا که در هر شرایطی تشویق کننده ام بوده اند.

فاطمه خدادوست مربی تکواندو بخش سیدان در گفتگو با خبرنگار مرودشت نا خاطرنشان کرد: در مسابقات لیگ برتر شهریور ۹۸ مرضیه سجادیان موفق به کسب مقام سوم شد و در مسابقات تیمی که به میزبانی آباده برگزار شد نیز اول شدیم.

وی گفت: در مسابقات شهرستانی ساجده سجادیان فرزند مسعود، فاطمه سجادیان فرزند حسین، کیانا آل سعدی، ملیکا سجادیان، فاطمه حسین پور و سیده نازنین سجادی نیز موفق به کسب مقام های اول تا سوم شدند.

مربی تکواندو بخش سیدان تاکید کرد: در مسابقات استانی ساجده سجادیان، زهرا سجادیان، فاطمه سجادیان فرزند رسول، پریا زارعی نیز موفق به کسب مقام های اول تا سوم شدند.

خدادوست گفت: در مسابقه تیمی آباده زهرا سجادیان فرزند قاسم، پریا زارعی، پرنیا زارعی، حدیث رضایی و اعظم سجادیان حضور داشتند.

پایان/