به گزارش دریافتی سایت خبری مرودشت نا از روابط عمومی شبکه بهداشتی درمانی و آموزشی شهرستان مرودشت، سرپرست این شبکه گفت:اهدای خون یکی از اخلاق پسندیده مردم ایران است و همواره این امر به عنوان یک کار خداپسندانه در برنامه کاری ما ایرانیان بوده است.
دکتر«مجید اکبرزاده» در حاشیه این برنامه گفت: اهدای خون علاوه بر این‌که یک عمل پسندیده است و موجب اجر دنیوی و اخروی می‌شود، برای سلامتی فرد اهدا‌کننده خون نیز مفید است و با استمرار اهدای خون در بازه‌های زمانی استاندارد می‌توانیم علاوه بر به دست آوردن سلامتی از ابتلا به بسیاری از بیماری‌ها پیشگیری کنیم.
وی ضمن ترغیب افراد دارای توانایی اهدای خون به انجام این عمل خداپسندانه، یادآور شد: اهدای خون در بهبود سلامت قلب و عروق، کاهش وزن و بسیاری از بیماری های دیگر نیز بسیار موثر است.
سرپرست شبکه بهداشتی درمانی و آموزشی مرودشت ضمن قدردانی از همکاری کارکنان شبکه بهداشت، مرکز بهداشت و بیمارستان شهید مطهری مرودشت برای برگزاری این اقدام خیرخواهانه گفت، به علت مشکلات و کمبود فضای فیزیکی که در پایگاه انتقال خون مستقر در شهر مرودشت می باشد این اقدام را در چند نوبت برای کارکنان برگزار می کنیم.
او ابراز امیدواری کرد که این اقدام خداپسندانه در کنار اقدامات فرآوری که از سوی سازمان انقال خون انجام می شود، موجب بهبودی و درمان بهتر بیماران شود.