به گزارش سایت خبری مرودشت نا،  جلسه انتخاب هیات اجرایی انتخابات اسفندماه با حضور نماینده دادستان شهرستان مرودشت، هیات نظارت انتخابات بخش سیدان و مسئولین شهر در سالن اجتماعات بخشداری سیدان برگزار شد.

جلیل اسکندری بخشدار سیدان در این جلسه با اشاره به اینکه در انتخابات اسفندماه یک بار دیگر نقشه دشمنان نقشه بر آب می شود اظهار داشت: حضور پرشور مردم در انتخابات نقشه های دشمنان را نقش برآب می کند.

بخشدار سیدان گفت: هرچه داریم از شهدا است و تکلیف ما مشخص است ولی هدف اصلی قانون مداری در انتخابات است و هدف همه یکی است.

اسکندری تاکید کرد: اطاعت از رهبری، قانون مداری، امانت داری از وظائف ما است و علارغم اینکه همه کاندیدها قابل احترام اند اما بدون هیچ گرایشی سفیر و بلندگوی کسی نیستیم.

این مقام مسئول افزود: در همه جا شعار می دهیم که مردم ولی نعمتان هستند اما این حرف باید تبدیل به عمل و ثابت شود.

وی بیان کرد: ۳۰ نفر از بخش سیدان را به عنوان اعضاء هیات اجرایی در انتخابات به هیات نظارت معرفی کردیم که همگی تایید شدند.

هادی زارع نماینده دادستان شهرستان مرودشت در این جلسه گفت: از بین ۳۰ نفر معرفی شده ۸ نفر به عنوان معتمدین اصلی و ۵ نفر معتمدین علی البدل انتخاب می شوند.

نماینده دادستان شهرستان مرودشت تصریح کرد: به هیچ یک از معتمدین که از لحاظ سببی و نسبی با کاندید ها ارتباط داشته باشند، اجازه ورود به این عرصه داده نمی شود.

زارع خاطرنشان کرد: دادستانی فضای حقیقی و مجازی را رصد می کند و با هرگونه جرم و سوء استفاده ای برخورد می کند.

وی عنوان کرد: معتمدین حق ندارند از هیچ کاندیدی حمایت کنند و در هیچ جلسه انتخاباتی نباید شرکت کنند.

در پایان جلسه پس از رای گیری جلیل قاسمی با ۲۱ رای، اصغر سجادیان ۱۹ رای، حشمت الوانی ۱۸ رای، ابوالقاسم زارع ۱۶ رای، صفدر شیبانی ۱۵ رای، امیر دشتی و ابراهیم سجادیان هرکدام ۱۲ رای و جمال جلالی با ۱۱ رای به عنوان معتمدین اصلی انتخاب شدند.

لازم به ذکر است محمدکاظم سجادیان، فایض زارع، اسماعیل شهوندی، نوروز علی زارع و سید حبیب سجادیان در قالب معتمدین علی البدل انتخاب شدند.

خبرنگار: محمد رحیمی