به گزارش سایت خبری مرودشت نا، حجت الاسلام و المسلمین حمیدرضا رستگار، امام جمعه بخش سیدان امروز ۲۹ آذر ماه در خطبه های نماز جمعه این هفته با تاکید بر اینکه کسی که در دنیا تنبل باشد در آخرت هم قطعا تنبل تر است اظهار داشت: عامل موفقیت کار است و انسانی که تنبل باشد به خواسته های خود در هیچ زمانی نمی رسد.

رستگار افزود: پیشوایان دین ما کسی را که دنبال کار نمی رود مورد سرزنش قرار می دهند چرا که کار و فعالیت باعث به وجود آمدن سبک زندگی اسلامی است.

امام جمعه بخش سیدان گفت: یکی از پروژه های مشترک دشمنان اسلام برای تضعیف جبهه مقاومت در دستور کار خود قرار داده اند پروژه بی دولت سازی کشور ها است که در ۳ کشور ایران، لبنان و عراق استارت این کار را با اغتشاشات زده اند.

خطیب نماز جمعه سیدان با اشاره به اینکه دشمنان اسلام در پروژه بی دولت سازی کشورها در ایران ناکام مانده اند تاکید کرد: بعضی احزاب سیاسی افراطی با شعار استعفا رئیس جمهور قصد دارند پروژه دشمن را در کشور اسلامی ایران اجرایی کنند اما ایران با دیگر کشورها فرق می کند.

وی تصریح کرد: دشمنان اسلام در پروژه بی دولت سازی می خواهند کسی را جایگزین کنند که مطیع امر خودشان باشد و متاسفانه شاهد این هستیم که با کمک مهره های داخلی خود می خواهند این پروژه را علنی کنند.

رستگار عنوان کرد: منشا مشکلات اقتصادی در کشور سه عامل تحریم دشمنان، مدیریت ضعیف داخلی و مردم که به جای نه به گرانی بیشتر از گرانی استقبال می کنند هستند.

امام جمعه بخش سیدان بی ثباتی و نا امنی را از اهداف پروژه بی دولت سازی برشمرد و گفت: نفس منصوعی به اسرائیل، هرج و مرج و بی ثباتی در کشور، ایجاد نارضایتی اقتصادی از دیگر اهداف این پروژه است.

خطیب نماز جمعه بخش سیدان خاطرنشان کرد: با استعفای ریاست جمهوری قطع به یقین وضعیت اقتصادی کشور درست نمی شود و مردم بیدار  و آگاه هستند و این احزاب سیاسی افراطی را می شناسند و در انتخابات پیش رو با بصیرت تر از قبل عمل می کنند.

پایان/