به گزارش سایت خبری مرودشت نا،  محمد مهدی برومندی نماینده مردم شهرستان مرودشت، ارسنجان و پاسارگاد در مجلس شورای اسلامی در آیین افتتاحیه شهرداری فاروق با بیان اینکه امنیت کشور را مرهون شهدا هستیم گفت: یکی دیگر از ثمرات انقلاب اسلامی در راستای توسعه ایران، فاروق است که به عنوان نگین شهرستان، شهر شناخته شد.

برومندی ارتقای فاروق به شهر را حق مردم دانست و تصریح کرد: ما باید منصفانه قضاوت کنیم چرا که باید هم گذشته را ببینیم هم اینکه وضعیت الان را و در ذهن خودمان قضاوت کنیم.

نماینده مردم شهرستان مرودشت، ارسنجان و پاسارگاد در مجلس شواری اسلامی از راه اندازی بخش آنژیوگرافی و عمل قلب بیمارستان شهید مطهری شهرستان مرودشت خبر داد و افزود: بیمارستان سیدان نیز در آینده نزدیک افتتاح می شود.

این مقام مسئول از پروژه ۴ بانده شدن محور مرودشت به جنوب سیدان خبر داد و تصریح کرد: برای شهرهای کمتر از ۲۰ هزار نفر اقدامات خوبی در نظر گرفته شده است تا شاهد پیشرفت این شهرها باشیم.

وی عنوان کرد: باید موانع پیش روی انقلاب اسلامی را ببینیم و ما انقلاب کردیم تا به استقلال برسیم تا به خودمان متکی باشیم.

این مقام مسئول گفت: اعمال تحریم های ظالمانه هیچ هدفی جز اینکه ایران را همانند یمن کنند ندارند و یا اینکه گوش به فرمان آنها باشیم همانند حاکمان عربستان، اما در ایران اسلامی اینگونه نیست.

وی تاکید کرد : ملت ایران جنگ طلب نیست و این را تمدن و تاریخ ما ثابت می کند و در مذاکرات ایران به تعهدات خود عمل کرد ولی طرف های مقابل حتی یک قدم هم برنداشتند.

برومندی در مجلس شواری  اسلامی از رشد ۸ درصدی بودجه سال آینده خبر داد و خاطرنشان کرد: برای سال آینده معافیت های مالیاتی برای اقشار کم درآمد در دستور کار است که اجرایی شود.

نماینده مردم شهرستان مرودشت، ارسنجان و پاسارگاد در مجلس شواری اسلامی با بیان اینکه در سال آینده افزایش ۱۵ درصدی حقوق را داریم بیان کرد: برای کنترل تورم استقراض از بانک مرکزی ممنوع شده است و کالاهای اساسی با ارز ۴۲۰۰ تومانی تهیه می شوند.

خبرنگار: رقیه سجادیان