به گزارش سایت خبری مرودشت نا، سارینا زارع بانوی کاراته کای فاروقی در مسابقات اوراسیایی که در استان البرز به مدت ۲ روز برگزار شد توانست در جایگاه نخست این دوره از مسابقات بایستد و به مسابقات اوراسیایی قزاقستان راه پیدا کند.

بانوی کاراته کای فاروقی در گفتگو با خبرنگار ما اظهار داشت: فعالیت خود را به مدت ۵ ماه است که به صورت مستمر در رشته ورزشی کاراته سبک انشین انجام می دهم.

زارع با تاکید بر اینکه با تشویق های مربی خودم توانستم در مسابقات اوراسیایی مقام اول را کسب کنم گفت: قبل از مسابقات اوراسیایی در مسابقات استانی شرکت کرده بودم که در جایگاه سوم ایستادم.

کاراته کای فاروقی عنوان کرد: بعد از شهر شدن فاروق مسئولین این شهر نگاه ویژه ای به جامعه ورزش دارند که همین امر مسبب درخشش ورزشکاران در مسابقات شده است.

وی بیان کرد: با روحیه دادن استادم قبل از شروع مسابقه، تشویق های خانواده ام و پرورش دادن افکار مثبت در ذهنم توانستم در این دوره از مسابقات مقام اول را کسب کنم.

بانوی قهرمان فاروقی با اشاره به اینکه ورزش لطمه ای به تحصیلاتم وارد نکرده است تاکید کرد: ورزش علاوه بر سلامتی بدن باعث این شد که بتوانم در مدرسه موفق تر از قبل عمل کنم.

زارع گفت: از مسئولین توقع دارم رشته های ورزشی را در این شهر گسترش دهند.

کاراته کای فاروقی تصریح کرد: در این رشته فعالیت خودم را ادامه می دهم تا بتوانم پله های ترقی را طی کنم.

خبرنگاران: ریحانه سجادیان – مژگان وفایی

پایان/