دینا تقی زاده بانوی کاراته کای سیدانی در مسابقات اوراسیایی که در استان البرز به مدت ۲ روز برگزار شد توانست مقام دوم را کسب کند.

بانوی کاراته کای سیدانی در گفتگو با خبرنگار ما با بیان اینکه از ۳ سالگی فعالیت خودم را در عرصه ورزش شروع کردم اظهار داشت: در این مدت در رشته های ژیمناستیک، تکواندو و کاراته فعالیت داشته ام که علاقه من باعث شد در رشته انشین کاراته فعالیت خودم را ادامه دهم.

تقی زاده امکانات باشگاه را استاندارد ندانست و تاکید کرد: در کنار تحصیل برای کسب مقام قهرمانی در مسابقات آزاد ژاپن و دیگر مسابقات تلاش زیادی می کنم که بتوانم افتخار آفرینی کنم.

وی با اشاره به اینکه درطی این مدت در مسابقات کشوری، اوراسیایی و بین المللی حضور داشته ام افزود: در مسابقات اوراسیایی دوم شدم اما در دیگر مسابقات توانستم در جایگاه نخست بایستم.

بانوی قهرمان سیدانی قهرمانی جهان را از اهداف خود برشمرد و گفت: توقع دارم مسئولین سیدان هم همانند فاروق برای ورزش ارزش قائل شوند و حتی در برنامه های فرهنگی که در سطح شهر برگزار می شود از مقام آوران دعوت شود چرا که این کار باعث ارتقا جایگاه ورزش در شهر می شود.

وی وجود اسپانسر برای ورزش را یک مهم دانست و عنوان کرد: برای حضور درمسابقات آزاد ژاپن نیاز به حمایت بیشتری دارم و اگر بتوانم مقام کسب کنم افتخار بزرگی برای شهر رقم می خورد.

تقی زاده تصریح کرد: الان در حال تمرین سخت و فشرده برای حضور در مسابقات اوراسیایی قزاقستان هستم که با حمایت و تشویق مربی و خانواده ام بتوانم در این دوره از مسابقات نیز مقام کسب کنم.

پرنیا زارع بانوی کاراته کای فاروقی در مسابقات اوراسیایی که در استان البرز به مدت ۲ روز برگزار شد توانست مقام سوم را کسب کند.

بانوی کاراته کای فاروقی در گفتگو با خبرنگار ما با بیان اینکه ۸ ماه فعالیت خود را در رشته ورزشی کاراته سبک انشین شروع کرده ام اظهار داشت:در مسابقات استانی و اوراسیایی توانستم مقام سوم را کسب کنم و برای شهرم افتخار آفرینی کنم.

زارع با تاکید بر اینکه باید جامعه ورزش بانوان فرهنگ سازی شود گفت: فرهنگ سازی نیاز به زمان دارد اما عملی می شود.

بانوی قهرمان فاروقی عنوان کرد: به مدت ۲ سال در رشته ژیمناستیک فعالیت می کردم اما با توجه به علاقه ای که نسبت به کاراته داشتم فعالیت خودم را به این رشته تغییر دادم.

وی با اشاره به اینکه با تشویق های خانواده ام توانستم موفقیت خود را تثبیت کنم تصریح کرد: از وقتی فاروق به شهر تبدیل شده است امکانات خوبی به باشگاه اضافه شد و نگاه به جامعه ورزش بانوان به صورت ویژه تر شده که این خود مسبب تشویق ورزشکاران است.

زارع گفت: تمرینات خود را حتی در خانه هم انجام می دهم تا بتوانم برای مسابقات بعدی با آمادگی بیشتری به میدان بروم.

بانوی کاراته کای فاروقی بیان کرد: استقبال مسئولین شهر فاروق باعث دلگرمی ورزشکاران شد و باعث شد کاراته کاهای فاروق انرژی بیشتری را برای کسب مدال های رنگین درمسابقات بعدی صرف کنند.

وی گفت: اگر به کودکی برگردم قطعا از همان ابتدا فعالیت ورزشی خودم را شروع می کردم چرا که باعث کسب تجربه های بیشتری می شود.

شقایق نبی عبدالیوسفی بانوی کاراته کای فاروقی در مسابقات اوراسیایی که در استان البرز به مدت ۲ روز برگزار شد توانست مقام سوم را کسب کند.

بانوی کاراته کای فاروقی در گفتگو با خبرنگار ما اظهار داشت: فعالیت خود را در این رشته ورزشی ۸ ماه است که شروع کرده ام و با تشویق های خانواده ام و تمرینات سخت استادم توانستم مقام سوم را کسب کنم.

نبی عبدالیوسفی افزود: حتی اگر در این دوره از مسابقات مقام هم نمی آوردم دلیل بر نا امیدی من نمی شد چرا که تجربه کسب می کردم برای مسابقات بعدی که بتوانم افتخار آفرینی کنم.

وی حضور مربی اش را مسبب اصلی موفقیت خود دانست و گفت: تمرینات قبل از مسابقه باعث می شود بر استرس خود غالب شویم و همین عامل موفقیت ما در مسابقات است.

بانوی قهرمان فاروقی عنوان کرد: ورزش باعث شده است در تحصیلات موفق تر عمل کنم و برخورد و اخلاقم نسبت به قبل بهتر شود.

نبی عبدالیوسفی بیان کرد: شورای روستای رزیان از ورزش بسیار زیاد حمایت کرده اند و با وجود تمام سختی ها و مشکلات تحت هر شرایطی ورزش را ادامه می دهم.

بانوی کاراته کای فاروقی گفت: مراسم استقبال مسئولین این شهر باعث شد انرژی و روحیه بیشتری برای کسب مقام در مسابقات آتی پیدا کنم.

نرجس زارع بانوی کاراته کای فاروقی در مسابقات اوراسیایی که در استان البرز به مدت ۲ روز برگزار شد توانست مقام سوم را کسب کند.

بانوی کاراته کای فاروقی در گفتگو با خبرنگار ما اظهار داشت: برای اولین بار به میدان مسابقه رفتم و با اولین تجربه توانستم در مسابقات اوراسیایی مقام سوم را کسب کنم.

زارع تشویق های خانواده و مربی را از عوامل موفیقت خود برشمرد و تاکید کرد: با تلاش خود و تمرینات سخت در مسابقات بعدی می توانم در جایگاه نخست بایستم و برای شهر و خانواده ام افتخار آفرینی کنم.

وی به قهرمانی و موفقیت خود در دیگر مسابقات انشین کاراته تاکید کرد و عنوان کرد: استقبال مسئولین شهر فاروق انرژی ام را برای مسابقات بعدی چندین برابر کرد.

بانوی قهرمان فاروقی تصریح کرد: باید به فکر یک سالن ورزشی برای شهر فاروق باشیم تا شاهد رشد و موفقیت بیشتر جامعه ورزش فاروق در سطح های مختلف مسابقات باشیم.

زارع بیان کرد: ورزش هم باعث سلامتی بدن می شود و هم اینکه به نفع خود فرد است.

وی خاطرنشان کرد: کسب مقام سوم در اولین تجربه ام انگیزه ام را برای اول شدن در دیگر مسابقات بیشتر کرد و در آینده با تلاش خودم، تشویق خانواده و تمرینات استادم می توانم مقام اول را کسب کنم.

نرجس سجادیان بانوی کاراته کای سیدانی در مسابقات اوراسیایی که در استان البرز به مدت ۲ روز برگزار شد توانست مقام سوم را کسب کند.

بانوی کاراته کای سیدانی در گفتگو با خبرنگار ما اظهار داشت: فعالیت ورزشی را به مدت ۲ سال است که آغاز کرده ام و در این بازه زمانی در مسابقات شهرستانی، استانی، کشوری و اوراسیایی توانستم شرکت کنم و مقام بیاورم.

سجادیان به اهمیت جایگاه ورزش تاکید کرد و گفت: علاقه و استعدادی که نسبت به رشته انشین کاراته دارم باعث شد بتوانم موفق شوم.

بانوی قهرمان سیدانی بیان کرد: در طول هفته ۳ روز تمرین می کنم که تاثیر منفی بر تحصیل من نگذاشته بلکه باعث موفقیت در مدرسه ام نیز شده است.

وی ورزش را تضمین کننده سلامتی بدن دانست و خاطرنشان کرد: هرکس که خود را متولی امر ورزش می داند باید امکانات باشگاه را تامین کند چرا که امکانات فعلی به جای سلامتی باعث آسیب می شود.

سجادیان گفت: توقع داشتم همانند کاراته کاهای فاروقی از ما هم استقبال می کردند اما مراسم استقبالی در شهر سیدان رخ نداد.

بانوی کاراته کای سیدانی عنوان کرد: در حال تمرینات سخت و فشرده برای حضور در مسابقات اوراسیایی قزاقستان هستم.

خبرنگاران: مریم حبیبی – رقیه سجادیان – محمدکاظم زارع

پایان/